FSU Kraljevica brojala do sadam, Aleksić do pet

Za vikend su fudbaleri FSU Kraljevice ostvarili još jednu ubedljivu pobedu u Zaječarskoj okružnoj ligi. Nakon pet golova u mreži Velike Jasikove u prošlom kolu, “vukovi" su ovog puta na krilima Aleksića i Radovića brojali do sedam. Gosti iz Minićeva imali su inicijativu u uvodnim minutima meča ali je golman Miladinović uspeo da sačuva svoju mrežu. Prvi gol za domaće postigao je sjajni Radović iz slobodnog udarca sa preko 30 metara. Samo tri minuta kasnije Aleksić postiže svoj prvi gol na meču, asistent Stefan Radović, pa se rezultatom 2:0 otišlo na odmor.

Početkom drugog poluvremena napadi Kraljevice su se ređali kao na traci. U 49. minutu Radović, jedan od najboljih aktera ovog meča, biva oboren u kaznenom prostoru pa sudija Jonić opravdano dosuđuje kazneni udarac za FSU Kraljevicu. Siguran realizator ponovo je bio Aleksić – 3:0! U 55. minutu Radović postiže svoj drugi gol, asistent Aleksić - 4:0! Najbolji strelac Kraljevice, Nikola Aleksić, postiže het-tri u razmaku od svega četiri minuta! Svoj treći gol na ovom susretu postigao je na asistenciju rezerviste Tomića, četvrti nakon greške odbrane gostiju i peti nakon “štikle“ Nikolića udarcem sa ivice kaznenog prostora.

Počasni gol za Slogu postigao je Filip Tomić u 72. minutu.

FSU Kraljevica - Sloga (Minićevo) 7:1 (2:0)

Pomoćni teren na Kraljevici. Gledalaca: 100. Glavni sudija: Jovan Jonić (Knjaževac). Strelci: Radović u 28. i 55. i Aleksić u 31., 49. (penal), 64., 66. i 68. minutu (FSU Kraljevica) i F. Tomić u 72. minutu (Sloga)

FSU KRALJEVICA: Miladinović, A. Gligorijević, Ćosić, Mitrović, D. Brkić, Dinić (od 67. Radanović), R. Žikić (od 46. A. Tomić), M. Gligorijević, Radović, Aleksić, Nikolić (od 70. Nešić)
SLOGA: Mladenović, Milijić (od 56. Franjić), Marinković, Milenković, Miletić (od 40. Živković), Nisić, F. Tomić, Nedeljković, Marković, Bogojević, Prendivoj

Osnić 0 : 8 Radnički 1946
Hajduk 3 : 0 Velika Jasikova
FSU Kraljevica 7 : 1 Sloga
Omladinac 1 : 6 Rtanj
OFK Rtanj 1 : 2 Rudar Vrška Čuka
Rudar (P) 3 : 1 Šljivar