15.10.2012 S.Blagojević

KLS: Napredak - OFK Beograd 3:1

Nova pobeda Kruševačkih kadeta ovoga puta u režiji maestralnog Miloša Vulića koji je pored dva pogotka igrao i za dušu publike. Pored njega zapažene role imali su još: Majdevac, Petković, Ristić ali i drugi klinci Mirka Milutinovića danas nisu zatajili. Čast gostiju spasao je Gajić lepim golom iz slobodnjaka u 76 minutu. Strelci: 1: 0 Miloš Vulić u 10, 2: 0 Majdevac u 15, 3: 0 Miloš Vulić u 54 , 3: 1 Gajić u 76 minutu. Stadion Juhora u Obrežu, gledalaca 200. Sudija Srđan Obradović (Jagodina). Opomenuti igrači: Tavrić i Stefan Stanojević (Napredak), Cuckić, Simonović i Krstović (OFK Beograd) NAPREDAK: Miodragović, Todorović, Ristić (Nikolić), Radović, Radmanovac, Petković, Jovanović, M. Stanojević (S. Stanojević), Majdevac (Simonović), Vulić, Tavrić. OFK BEOGRAD: Ostojić, Simonović (Šarenac), Novaković (Radovanović), Maksimović (Šoć), Sredojević, Đurović, Petković (Dobrosavljević), Cuckić (Krstović), Belić (Breikat), Gajić, Mirčetić.

Brodarac 3 : 0 Sloboda Point
ČSK Pivara 5 : 1 Loznica 1919
Zemun 0 : 3 BSK Borča
Borac 1 : 5 Napredak
Partizan 4 : 0 Raadnički 1923
Rad 1 : 0 Sloga
Vojvodina 1 : 1 OFK Beograd
Crvena zvezda 6 : 1 Teleoptik