Sremska liga: Železničar - Podrinje 5:0

Železničar - Podrinje

Ubedljiva pobeda inđijskog sremskoligaša, koja je mogla biti još izraženija da je Kaurin, pogotovo u prvom poluvremenu, iskoristio sve šanse, kojih je bilo „na pretek“. Gosti su smo nas momente bili ravnopravan rival, posebno tokom prvog poluvremena. Domaćin je došao u rezultatsku prednost u 22. minuti, kada je Jerković proigrao Kaurina, kojem nije bilo teško da potom savlada Relića.

Kada je Vučković odličnim šutem, iz okreta, u 47. minutu duplirao prednost Železničara, „sve je bilo jasno“. Do kraja utakmice na terenu je, praktično, postojala samo jedna ekipa i jedino je pitanje bilo koliko će pobeda domaćina biti izražena. Kaurin, Jerković i Karać su golovima samo potvrdili nadmoć izabranika Deana Katarića.

INĐIJA. Igralište: Sportsko rekreativni centar „Leje“. Gledalaca: 50. Sudija: Dušan Petrović (Šid). Pomoćnici: Dejan Bilić (Morović) i Stevan Grbatinić (Adaševci). Delegat: Ljubiša Vujčić. Strelci: 1:0 Kaurin u 21, 2:0 Vučković u 47, 3:0 Kaurin u 66, 4:0 Jerković u 69, 5:0 Karać u 82. minutu. Žuti kartoni: Branković, Trbović i Karać (Železničar), Marijanović (Podrinje).  Igrač utakmice: Dragomir Kaurin (Železničar).

ŽELEZNIČAR: Blagojević, Branković (od 76. Sokolović), Bosnić, Ninić, Pećanac, Vučković (od 61. Karać), Jerković (od 76. Ljubinković), Trbović, Kaurin (od 68. Lukač), Sudžum, Dimitrijević.

PODRINJE: Relić, Teodović, Pavlović, Đurđević (od 79. Savić), Mijailović, Vukolić, Stojanović (od 59. Marijanović), Arsenović, Simikić, Ivić, Tucaković (od 59. Eraković).