Razbojčani namučili lidera

FK Polet 57 - foto: facebook.com/arhiva kluba

Donji Kopaonik iz Razbojne dočekao je lidera Druge okružne lige ekip Poleta iz Milutovca. Domaćin je propisno namučio ekipu gostiju koja sada već zasigurno ulazi u viši rang. Donji Kopaonik je poveo već u 3.  minutu preko brzonogog Marjana Nikolića. Spasić je u 15. minutu udvstručio prednost domaćih na 2:0. Gosti su uspeli da smanje prednost na 2:1 u 23. minutu preko odličnog Vesića, pa i da stignu do izjednjačenja u 30. minutu, a strelac je bio Rajković.

U drugom poluvremenu domaća ekipa je pala u igri i gosti pred sam kraj utakmice u 88. minutu stižu do preokreta i do nova tri  boda za ulazak u Prvu rasinsku okružnu ligu.

Donji Kopaonik - Polet 57 2:3 (2:2)

Razbojna-Stadion Donjeg Kopaonika. Gledalaca: 200. Sudija: Dušan Stojanović (Kruševac). Strelci: Nikolić u 3, Spasić u 15. minutu za Donji Kopaonik, Rajković u 30, Vesić u  23. i 88. minutu za Polet 57.  Žuti kartoni: Garić  (D.Kopaonik), Miletić (Polet 57). Igrač utakmice: Vesić (Polet 57).

Donji Kopaonik: Nedić, Planiničić, Kostić, Stošković, Vučković, M.Nikolić, Spasić (od 50. min. Garić), Virijević, Grujić, Radmanović, Lazić.
Polet 57: Jovanović, Lević, Jađić, Stojaković, Ž.Nikolić, Đonjić, Bradić, Miletić (od 50. min. Pantić), V.Nikolić (od 80. min. Hadzić), Vesić, Rajković,

Župski biseri 2 : 0 Omladinac
Jezero 2017 3 : 1 Kamenorezac 76
Ribnik 3 : 1 Poljoprivrednik
Donji Kopaonik 2 : 3 Polet 57
14. Oktobar 1 : 3 Borac
Varvarin 1 : 5 Velika Drenova