Kadetska liga PFS Srem"Zapad": Napredak - Železničar 1:3

Napredak - Želeničar (1)

U derbiju Lige prikazana kvalitetna liga, te je jasno da je budućnost ovih klubova, bar što se tiče ovog uzrasta, više nego sjajna. Napredak je poveo golom Aleksandra Balinovića u 11 minuti, koji je predstavljao najveću opasnost po goste, posebno u prvom poluvremenu. Zahvaljujući, Đuriću, raspoloženom za igru, Železničar je pri kraju poluvremena izjednačio i poveo, da bi u nastavku utakmice preko Boćuka uvećao prednost. Izabranici Slobodana Vasića nastavljaju seriju uspešnih igara: u poslednjih deset utakmica, devet pobeda i jedan neodlučen meč.

POPINCI. Igralište;: FK Napredak. Sudija: Branislav Grozdanić (Ogar). Strelci: 1:0 A. Balinović u 11, 1:1 Đurić u 33, 1:2 Đurić u 37, 1:3 Boćuk u 50. minutu

NAREDAK: Antić, Kovačević, Marunić, Jovanović, Žmirić, Bežanović, Živić, Opačić, A. Balinović, Petrović, Nikolić. Igrali sau još: Kovačević, Živić, N. Balinović i Glavašević.

ŽELEZNIČAR: Tatić, Cvetković, A. Hemun, Martić, Platiša, Pupovac, Pavlović, Boćuk, Bulatović, N. Hemun, Đurić. Igrali su još: Brdar, Simić, Stojić, Milivojević, Vrekić, Stašević i Carić.