Trsteničani se pobedom oprostili od svojih vernih navijača

Arhivski snimak - foto: Dragan Ivanović

U pretposlednjem 29. kolu Zone "Zapad" fudbaleri Trstenika PPT obradovali su svoje navijače pobedom sa 3:0 nad ekipom Sloge iz Despotovca. Tokom cele utakmice domaći su dominirali na terenu, a bilo je neiskorišćenih zrelih prilika za pogodak. U vođstvo su trsteničani došli u 40. minutu pogodkom Marka Digića i to je bio rezultat prvog poluvremena.

U nasatavku smo gledali gotovo istu dominantnu igru domaćih igrača. Usledila su zatim dva lepa pogodka golgetera Vladimira Vukadinovića u 60. i 86. minutu utakmice. Ovaj susret na stadionu kraj Morave u Trsteniku dobro je vodio glavni sudija Dragan Martić iz Ćuprije a sa strana su mu pomagali Veselin Ivković i Mina Pavlović. Delegat i kontrolor ovog susreta bio je Bojan Terzić.

Posle ovog pretposlednjeg odigranog kola trsteničani su na četvrtom mestu tabele sa 48 bodova, u poslednjem kolu gostuju u Jasenovu kod ekipe Orlovi i bilo kakav rezultat da bude neće uticati na plasman igrača iz Trstenika na tabeli.