Vinogradar pobedom u Rekovcu uknjižio prva tri boda

Slavlje Igrača Vinogradara posle pobede

Vinogradar je u 3. kolu Zone "Zapad" gostovao u Rekovcu ekipi Levča. Zasluženo su trijumfovali gosti iz Župe nad nejakom ekipom iz Rekovca.

U prvom poluvremenu igralo se bez golova, gosti su imali više loptu u posedu,a gol Todorovića je sudija poništio. U drugom poluvremenu gosti su slomili otpor domaćih u 54.minutu Petković koji je ušao polovinom prvog poluvremena na asistenciju Todorovića postiže gol sa 14 metara za 0:1. Domaćin je izjednjačio u 69. minutu posle nesporazuma odbrane gostiju sa 35 metara, a strelac je bio Vojinović.

Pobedu gostima doneo je Maksić u 74. minutu na asistenciju Kneževića. Gostima su ovo prva tri boda posle dva vezana poraza u zonaškom takmičenju i  još veći motiv za naredne utakmice koje predstoje. Sledeći meč sledi već u nedelju kada na vruć teren u Zleginju dolazi ekipa Juhora iz Obreža.

Levač - Vinogradar 1:2 (0:0)

Rekovac - Stadion Levča. Gledalaca: 100. Sudija: Petar Milićević (Kruševac) 6,5. Strelci : Vojinović  69. minutu za Levač, Petković u 54. i Maksić u 74. minutu za Vinogradar. Žuti kartoni: Vrtikapa, Živić, Jevtić, Goljović (Levač ), Nikolić, Veličković (Vinogradar). Igrač utakmice: Ognjen Todorović.

Levač: Šarac 7, Vrtikapa 6,5, Vojinović 7(od 76.minuta Radivojević-), Živić 6,5, Dimitrijević 6,5 (od 46. minuta Todosijević 6), Jevtić 6,5, Goljović 6, Radosavlević 6 (od  62. minuta Đorđević 6), Cvetković 6,5 (od 76. minuta Stojanović -), Petrović 6,5 (od 59. minuta Nedeljković6), Milanović 6,5.

Vinogradar: N.Nikolić 7, Stepić 6,5 (od 83. minuta Bogdanović -), D.Nikolić 7, Knežević 7, Maksić 7,5 (od 90. minuta I.Nikolić-), Zdravković 6,5, Terzić 6,5 (od 22. minuta Petković 7), Todorović 8, Veličković 7, Zečević 6,5, Kovačević 6,5 (od 46. minuta Ržaničanin 6,5).