Traktorče zaribalo u Ljutice Bogdana

Momci iz Zvezde i IMT-a su ušli u današnji susret raspoloženi za nadigravanje. Nadmoć je na strani domaćih igrača, ali u prvih pola sata osim nekoliko udaraca Radonjića i Pirgića sa dvadesetak metara, nisu ozbiljnije ugrozili gol gostiju.

IMT je najbliži pogotku bio u 38. minutu, posle dodavanja Čarlsa snažno je šutirao Vasić, lopta se zaustavila na prečki. Kazna stiže nakon nepunog minuta, Radonjić je postigao gol sa 8 metara zakucavši loptu u mrežu volej udarcem.

Gosti su na poluvremenu izvršili maksimalan broj izmena, ušlo je pet svežih igrača sa klupe, ali igrački nisu mogli parirati domaćinu, Kahvić je u 53. minutu doveo svoj tim u vođstvo 2:0 udarcem glavom sa 12 metara. U 58. minutu je već 3:0, strelac je nakon udarca iz ugla bio Marić.

Zvezda je apsolutno nadmoćna, a Vukičević u 73. minutu posle lepe akcije napadačkog reda postiže i četvrti pogodak, šutem sa 7-8 metara. Potom Radonjić u 78. minutu snažno šutira sa ivice kaznenog prostora, Vojvodić kratko odbija loptu pravo na nogu Matića, kome nije bilo teško da sa dva metra zatrese mrežu gostiju. Poslednji gol na meču je delo Nikčevića u 90. minutu.

IMT je dosta pao u drugom poluvremenu, konačnih 6:0 je rezultat dešavanja na terenu. Sledeće kolo omladinci Zvezde će biti gosti Brodarca kraj Save, dok IMT par kilometara odatle dočekuje Mladost iz Lučana.

CRVENA ZVEZDA - IMT 6:0 (1:0)

STADION: Rajko Mitić-jug veštačka trava. GLEDALACA: 100. GL.SUDIJA: Jerinić Danilo. POM.SUDIJE: Božović Goran i Cvetković Ivan. STRELCI: Radonjić 39, Kahvić 53, Marić 58, Vukičević 73, Matić 78. i Nikčević 90.min (C.Zvezda).

CRVENA ZVEZDA: J.Miladinović, Matić, Marić, Majstorović (Vukičević), Lečić, Vidojević, S.Miladinović (Cvetković), Pirgić (Nedeljković), Kahvić (Bošković), Radonjić, Stojsavljević (Nikčević).

IMT: Vojvodić, Veljović, Igve, Stevanović, Tešanović (Đorđević), Beković, Despenić (Živković), Vasić, Čarls (Popović), Vukić (Nikolić), Ukačukvu (Bašević).

TSC 1 : 3 RFK Grafičar
Rad 2 : 1 Partizan
Radnički (NB) 4 : 1 Voždovac
Radnički 1923 1 : 0 Čukarički
Vojvodina 2 : 1 Brodarac
Crvena zvezda 6 : 0 IMT