Međuopštinska liga Srem - Istok: Fruškogorac – Polet (NK) 0:2

Fruškogorac - Polet

Od samog starta utakmice domaćin je krenuo prilično borbeno. Već u 6. minuti Kesić pogađa stativu Vučića. U sledećem napadu Fruškogorac je u prilici za „nešto više“, ali, iskusni Bašić je na „visini zadatka“. Sredinom prvog poluvremena nesporazum u redovima domaće ekipe, koristi Kesić, koji je oboren prilikom šuta, te Kavgić dosuđuje penal, koji Markovićč ne uspeva da pretvori u gol.

U 37. minuti, Marković šalje odličnu loptu u prazan prostor, Kesić je u situaciji „jedan na jedan“ sa protivničkim golmanom, koji rutinski rešava i to je 0:1. U poslednjim trenucima prvog poluvremena, Šarović divno upošljava Markovića. Koji „lažnjakom“ vara Vučića, te šalje loptu u prazan gol.

U nastavku utakmice ništa konkretno se nije dešavalo, samo nekoliko pokušaja sa distance.

KRČEDIN. Igralište: FK Fruškogorac. Gledalaca: 100. Sudija: Saša Kavgić (Sremska Mitrovica). Pomoćnici: Stefan Mušicki i Nikola Bjelan. Delegat: Sava Oparušić (svi iz Rume). Strelci: 1:0 Kesić u 37 i 2:0 Marković u 45 minutu. Žuti kartoni: Đorđević, Trtica, Katić, D. Filipović i Krneta (Fruškogorac), Lukić (Polet). Igrač utakmice: Dalibor Marković.

FRUŠKOGORAC: Vučić, Jovanov, Dimitrijević, Đorđević, Trtica, Krstović, Katić (od 60. Mesarović), Filipović (od 38. Dobrijević, od 76. Krneta), Ćalić, Pašić, Marinković.

POLET: Bašić, Šarović (od 46. Đorđević), Lukić, Mitrović, Kostić, Radosavljević, S. Savić (od 46. Jović), Kesić, Marković (od 78. Nikolić), Lazić, M. Savić (od 85. Delibos).

Ljukovo 1 : 3 Rudar
Hajduk 1932 1 : 2 Kameni
Fruškogorac 0 : 2 Polet (NK)
Mladost 17 : 0 Sremac
ČSK Čortanovci 3 : 0 Car Uroš
Napredak 1 : 0 Krušedol