Župljani iznenadili Orlove i zasluženo osvojili tri boda

Orlovi iz Jasenova su u 14. kolu dočekali ekipu Župe iz Aleksandrovca. Domaćin je u ovoj utakmici goste dočekao u Resavici zbog suspenzije domaćeg  terena. Gosti su na ovaj meč doputovali oslabljeni neigranjem nekoliko bitnih igrača. Domaćin je bolje otvorio utakmicu i poveo u 13. minutu a strelac je bio Mićunović. Samo dva minuta kasnije Vuletić poravnava rezultat na 1:1. Mićunović svojim drugim golom u 22. minutu ponovo dovodi domaćina u vođstvo 2:1. Pred kraj prvog poluvremena gosti iz Župe su mogli da preokrenu rezultat u svoju korist ali Vuletić i Lisinac nisu iskoristili svoje šanse.

U drugom poluvremenu gosti preuzimaju apsolutnu inijacitivu u igri i pa ponovo stižu do izjednjačenja preko Lisinca u 59. minutu. Imali su fudbaleri Župe  još nekoliko veoma dobrih šansi pre svega dva puta Lisinca i tri stopostotne Radovića. Pobedu gostima doneo je Vuletić u 77. minutu svojim drugim golom za velika tri boda .

Orlovi- Župa 2:3 (2:1)

Resavica- Stadion Rembasa. Gledalaca 100. Sudija: Miloš (R) Milenković (Niš)7.  Strelci: Mićunović 13, 22. za Orlove, Vuletić 15, 77, Lisinac u 59. minutu za Župu. Žuti kartoni: Aleksić, Čolić (Župa). Igrač utakmice: Vuletić.

Orlovi: Dinić 6, Marković 6, 5, Aćimović 6,5, Branković 6,5, Mićunović 7, Knežević 6,5, Lazarević 6,5, Mijaličić 6,5, Maletić 7, Stojanović 6,5, Ivošević 6,5.
Župa: Marković 6,5, Bašić 7, Stepić 7,5, Zdravić 7, Blagojević 7, Lisinac 7,5, Aleksić 7, Ćirić 6,5 (Radović 7), Vuletić 8, Čolić 7, Milošević 7.