Trsteničani zabeležili novu pobedu u trci za vrh tabele

Detalj sa meča - foto: D.Ivanović

Fudbaleri Trstenika PPT na svom stadionu kraj Morave u okviru 19. kola Zone "Zapad" pobedili su ekipu Kušiljeva rezultatom 2:0 poluvreme 0:0 i sa 42 boda ostaju u trci za prvo mesto, trenutno su na trećoj poziciji.

Utakmicu je vodio glavni sudija Nikola Bogdanović iz Ćuprije, sa pomoćnicima Milošem Buljančevićem iz Ćuprije i Markom Spasićem iz Jagodine. Delegat i kontrolor ovog susreta bio je Miroslav Savić iz Jagodine.

Trsteničani su dominirali tokom celog susreta imali neiskorišćenih nekoliko šansi, da bi u 88. minutu iz dosuđenog jedanaesterca za domaće Nenad Vasić doveo svoj tim u vođstvo od 1:0 ,a u produžetku, posle akcije po levoj strani i udarca domaćeg igrača golman gostiju Jug Martin odbio je loptu koju je prihvatio Stefan Đonić i glavom poslao u mrežu za konaćmih 2:0 u 92. minutu.

U narednom 20. kolu trsteničani gostuju u Kruševcu u derbiju kola sa ekipom Jedinstvo 1936, biće teško ali svi u klubu veruju da će to biti odlučujuća borba za vrh tabele i da će izvući povoljan rezultat. Kušiljevo kući dočekuje Mladog borca iz Sedlara.