Torlak nastavio sa porazima, ovaj put bolji od njih bio je Sinđelić

Neverovatan negativan niz, samo bod iz poslednjih devet utakmica, Torlak je odveo u donji deo tabele uz strepnju u opstanak. Danas su protiv Sinđelića počeli nekako suzdržano, a prva dobra akcija koja je mirisala na gol viđena je u 15. minutu. Hebilji je prošao po krilu i centrirao na 5 metara gde se našao kapiten domaćih Vuković, međutim uputio je preslab udarac ka Veličkoviću pa je ovaj bez problema intervenisao. Vuković je učestvovao i u sledećoj izglednoj akciji domaćih kada je Šarića uposlio na 14 metara, ovaj je bio zamalo neprecizan.

Gosti su za razliku od domaćina realizovali svoju prvu priliku. Igrao se 35. minut kada je u brzoj tranziciji Savić proigrao Čelara, a ovaj kao iskusan golgeter matirao Ćopića. Samo 4 minuta kasnije domaći su odgovorili, Vuković je idealno uposlio Jankovića kome nije bilo teško da sa 5-6 metara savlada Veličkovića. Grubišić je potom u 44. minutu lako mogao da totalno preokrene rezultat samo da je bio malo precizniji sa ivice kaznenog prostora. To što nije njemu uspelo jeste gostima u prvom minutu nadoknade, posle dodavanja Kolarevića loptu je na grudi primirio Čelar i sa par metara poslao u mrežu.

Torlak u nastavku kreće puno ofanzivnije sa željom da što pre izjednači, a umalo se posle greške Čvorića u strelce po treći put nije upisao Čelar, bio je neprecizan sa 12-13 metara razdaljine. Domaći su ipak izjednačili u 60. minutu, posle kornera lopta se odbila na ivicu kaznenog prostora odakle je Hebilji raspalio po njoj i smestio je u rašlje.

Lepu šansu da dovede domaće u vođstvo imao je Stojanović u 77. minutu, udarac sa desetak metara mu je odbranio Veličković i ostavio nadu gostima da kući odnesu bod. "Orlovi" su ipak do sva tri došli u 4. minutu nadoknade vremena, a pobedonosni pogodak je delo agilnog Kolarevića.

Tako je Torlak nastavio nisku poraza, a u 28. kolu ide na noge već prežaljenom Borcu iz Lazarevca, dok Sinđelić dočekuje drugog davljenika Radnički iz Obrenovca.

TORLAK - SINĐELIĆ 2:3 (1:2)

STADION: SC FSB Ada Ciganlija. GLEDALACA: 70. GL.SUDIJA: Karanović Marko. POM.SUDIJE: Rajković Miloš i Jeremić Milan. STRELCI: Janković 39. i Hebilji 60.min (Torlak), Čelar 35. i 45+1. i Kolarević 90+4.min (Sinđelić). ŽUTI KARTONI: Malić (Torlak) Milisavljević, Kolarević, Veličković i Mikić (Sinđelić).

TORLAK: Ćopić, Jovanović, Jovančić (Tošković), Grubišić, Pražić, Čvorić, Janković (Lakić), Šarić, Vuković, Stojanović, Hebilji (Malić).

SINĐELIĆ: Veličković, Stojanović, Milisavljević (Stošić), Milojević, Radić, Savić, Kolarević, Mikić, Čelar (Šabović), Piplica (Civrić), Grijaković (Milinković).

Studentski grad 1 : 0 Budućnost
Jedinstvo 0 : 0 BSK Borča
Zemun 0 : 1 OFK Beograd
Radnički (O) 4 : 0 BASK TEK
Torlak 2 : 3 Sinđelić
Brodarac 4 : 2 Borac