Slab Kiker za Mladost

Mladost ubedljiva protiv anemičnog Kikera

"Fenjeraš" iz Kraljeva je odigrao još jednu slabu utakmicu. Gosti iz Lučana su od početka do kraja bili tim koji se pitao za sve. U tome su im pomogli potzpuno dekoncentrisani i inertni kadeti Kikera koji su pravili neverovatne greške iz kojih su gosti došli do golova. U 8. minutu poklon loptu odbrane Kraljevčana iskoristio je Popov i rutinski doveo svoj tim u vođstvo, Golman Barlov je u 23.minutu pokušao da dribla napadača Mladosti, izgubio duel,a u nastavku akcije Bondžulić postiže gol za 2-0. Isti igrač se odlično snašao u šesnaestercu domaćih i smušenu intervenciju odbrane Kikera iskoristio da novim golom reši pitanje pobednika, a to je bio i rezultat prvog poluvremena. treba reći da su gosti još jednom pogodili stativu gola domaćih, dok Kiker nije uputio šut prema vratima potpuno besposlenog Jolovića.

U nastavku Lučanci su stigli do ubedljivog trijumfa zahvaljujući Alempijeviću koji je dva puta nadmudrio odbranu Kikera i postavio konačan rezultat. Kraljevčani su u 90. minutu uputili prvi šut ka golu Lučanaca i to govori o igri domaćina. Ostaje nejasno zašto arbitar Simić iz Užica nije svirao jedanaesterac za domaće u finišu prvog poluvremena kada je oboren Milić. Igrač Kikera se tom prilikom teže povredio, iznešen je sa terena i odveden na pregled u bolnicu.

Detalj sa utakmice Kiker-Mladost

KIKER – MLADOST 0 – 5 ( 0 -3)

Stadion: kod Ložionice Gledalaca: 200 Sudija: Predrag Simić (Užice) 6 Strelci: Popov u 8., Bondžulić u 23. i 32., Alempijević u 71. i 88. minutu Žuti karton: Milkić (Kiker). Igrač utakmice: Ognjen Bondžulić (Mladost) 8.

KIKER: Barlov 5, Čolović 5, Šehović 5, Vujović 5, Milić – (Vuković 5), Nikolić 5 (Račić 5), Vesković 5, Davidović 5, Pribojac 5, Jovičić 5 (Đurović -, Ivanović -), Drenovaković 5 (Bošković -).

MLADOST: Jolović -, Draškić 6,5 (Jović 6,5), Petrović 6,5, Kalajdžić 7 (Smiljanić 6,5), Gogić 6,5 (Živanić 6,5), Alempijević 7,5, Bondžulić 8, Milošević 7, Popov 7,5, Todosijević 7, Đurković 6,5 (Miletić -).

Crvena zvezda 5 : 3 RFK Grafičar
OLE 1 : 4 Partizan
Radnički (N) 2 : 1 Radnički 1923
Vojvodina 3 : 4 Čukarički
Spartak ŽK 0 : 0 GFK Jagodina
Brodarac 2 : 0 OFK Vršac