15.02.2013 S.Blagojevic

Prijateljska utakmica: Trudbenik - Ozren 0:3

Gosti iz Sokobanje zasluženo su pobedili Stalaćane, a pobednik je rešen na samom kraju prvog poluvremensa utakmice kada ja najpre Marković u 42. a potom i Strahinjić u 43. Treba reći da su danas u ѕelenom dresu Ozrena uspešno nastupili i dva dojučerašnja igrača Trudbenika Stojković i Stanojević. U nastavku domaćini agilniji, a najveću šansu propustio je Z.Nagulić za domaće, a kazna je stigla brzo velemajstor Urošević je u 85. minutu postavio konačnih 0:3.
Strelci: 0:1 Marković u 42. minutu, 0:2 Srtrahinjić u 43. minutu, 0:3 Urošević u 85. minutu. Stadion Trudbenika u Stalaću, gledalaca 100. Sudija Milan Mašić (Ćićevac). TRUDBENIK: D. Simić, Tomašević, Gazibarić, Barezi, Vukadinović, Milić, V. Simić, Ivković, Stanojević, Aksentijević, Z. Nagulić. Igrali su još: Macola, B. Nagulić, Lazarević. Filipović. OZREN: Petrović, Janković, Manojlović, Stojković, Marković, Strahinjić, Kostić, Jovanović, Acković, Ivanović, Urošević. Igrali su još: Stanisavljević, Stanojević, Stefanović, Bogdanović, Milovanović, Kuzmanović.

Na slici: Nenad Stojković do ove jeseni prvotimac Trudbenika sada blista u dresu zelenih iz Sokobanje