Marko Radović trostruki strelac za Jezero protiv Vinogradara

Jezero je kod kuće ubedljivo savladalo ekipu Vinogradara iz Riljca rezultatom 6:1. Filip Bogićević je doveo domaćina u vođstvo već u 5. minutu da bi Marko Radović sa dva gola u 16. i 32. minutu povećao prednost domaćina. Do kraja poluvremena Stevanović je postigao gol za veliku prednost u prvom delu utakmice.

U nastavku domaćin je nastavio da rešeta gol gostiju a Marko Radović se i treći put upisao u strelce u 65. minutu, da bi Miljković 69. minutu postigao šesti gol za domaću ekipu. Gosti su i sa devet igrača uspeli do kraja postigli počasni gol ali je to sve što su prikazali na današnjoj utakmici.

JEZERO 2017 - VINOGRADAR (R) 6:1 (4:0)

Zlatari-Stadion kraj Jezera. Gledalaca: 50. Sudija: Nemanja Milosavljević (Kruševac). Strelci: Mar.Radović u 16, 32, 65. minutu, F.Bogićević u 5, Stevanović u 39, Miljković u 69. minutu za Jezero, a Mijajlović u 82. minutu za Vinogradar. Žuti kartoni: Punoševac (Jezero), Filipović (Vinogradar). Igrač utakmice: Mar.Radović.

JEZERO 2017: Ml.Radović, Punoševac, A.marković, Stevanović, Tomić, F.Bogićević, Tošić, Todorović, Simić, Mar.Radović, Miljković.
VINOGRADAR: Todorović, Matić, Mmilić, Mijajilović, Milićević, Jovanović, Mihajlović, Filipović, Jovičić.

Velika Drenova 7 : 0 OFK Orašje 1960
Borac 6 : 0 Ribnik
Omladinac 6 : 0 Mladost (T)
Donji Kopaonik 6 : 0 Garevina
Stari Trstenik 2 : 2 Mladost (DK)
Mladost 1977 2 : 1 Kamenorezac 76