Nov poraz Kamenoresca 76 na svom terenu u Dublju

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

Pred oko 60 gledalaca po sunčanom ali sparnom vremenu za ovo doba godine, na igralištu u Dublju fudbalski meč u okviru 22. kola Druge rasinske okružne lige odigrali su stari rivali, domaći Kamenorezac 76 i ekipa Velike Drenove. Sva tri boda pobedom od 2:3 odneli su iz Dublja gosti, poluvreme nerešeno 1:1.

Bila je to izjednačena igra sa šansama, domaći su igrali isti sistem loše u odbrani ali i u napadu. Velika Drenova je bila bolji tim za nijansu i uspeli su da pobede u ovom meču. Oni su sada i dalje na petom mestu tabele sa 46 bodova dok su dubljani i dalje na 15. mestu sa samo 12 bodova.

Gosti su prvi došli u vođstvo već u 9. minutu utakmice pogodkom Marka Nikolića, pred sam kraj poluvremena domaći su izjednačili u 44. minutu pogodkom Darka Blagojeviča i to je bio rezultat prvog dela susreta. U nastavku ista igra, otvorena, borbena gosti su iskoristili grubu grešku domaćeg odbrambenog igrača ispred šesnaesterca i pogodkom Živojina Nikolića u 76. minutu za 1:2. U 55. minutu Dubljani izjednačuju rezultat na 2:2 pogodkom Nikole Negojevića. U 70. minutu fudbaleri Velike Drenove postižu pobedonosni pogodak streelac je bio David Ljubodragović i to je bilo konačno 2:3.

Ovaj susret vodio je glavni sudija Marko Đorđević sa pomoćnicima Aleksandrom Veličkovićem i Dušanom Lapčevićem. Dužnost delegata profesionalno je odradio bivši sudija Nedeljko Karadžić. U narednom 23. kolu dubljani gostuju u Gornjem Ribniku dok Velika Drenova kući dočekuje Vinogradar iz Riljca.

OFK Orašje 1960 1 : 3 Mladost 1977
Jezero 2017 2 : 0 Stari Trstenik
Poljoprivrednik 0 : 0 Donji Kopaonik
Beli Orlovi 1 : 0 Omladinac
Vinogradar 0 : 3 Borac
Kamenorezac 76 2 : 3 Velika Drenova
Mladost (DK) 4 : 2 Ribnik
Garevina 2 : 3 Mladost (T)