18.03.2013 S.Blagojević

Rasinska okružna liga: Sloga - Jasika 1:0

Teška ali veoma važna pobeda Sloge protiv švrstih gostiju iz Jasike koje je sa klupe odlično vodio trener Jančić. Jedini pogodak postigao je Stanojević u 40 minutu posle odlične solo akcije. Gosti su mogli do izjednačenja u 62 minutu ali je volej Savića sa `6-7 metara zaustavio bravurozno Ratajac. U 73 minutu Isailović je srušio u šesnaestercu Golubovića a odlični sudija Dejan Miletić pokazao na belu tačku ali šut kapitena Ćićevčana Aleksandra Petrovića golman gostiju brani pa su gosti ostali u igri i u poslednjim minutima utakmice opasno ugrozili gol Ratajca ali ga je on sačuvao za nova tri boda dečaka legendarnog Ljube Pavlovića koji je sa ovim golobradim klincima došao na samo dva boda lideru lige ekipi Trajala.

Strelci: 1: 0 Stanojević u 40 minutu. Stadion Sloge u Ćićevcu, gledalaca 200. Sudija Dejan Miletić (Kruševac) 8. Opomenuti igrači: A. Petrović, Ivanović (Sloga), Isailović i Dimčić ( Jasika). IGRAČ UTAKMICE: Stanojević (SLOGA).
SLOGA: Ratajac 7, 5, A. Petrović 7, Živković 6, 5, Kezunović 7, Stojković 6, 5, Ivanović 7, Savić 6, 5, Šljivić 6, 5, Stanojević 7, 5, Golubović 6, 5.
JASIKA: Todorović 7, 5, Drndarević 7, Miletić 6, Tazić 6, 5, Isailović 6, 5, Jakovljević 7(Stepić 7), Savić 7, Šoškić 6, Dimčić 6, 5, Punoševac 7, Veljković 6, 5.

Na slici: Novi član uprave Sloge

Trajal 2 : 3 Jovan Kursula
Sloga (D) 3 : 2 Mladost
Naupare 4 : 1 Jedinstvo 1936
Blagotin 1 : 1 Trudbenik
Sloga (Ć) 1 : 0 Jasika