PTZ: OFK Bor savladao Pepeljevac na gostovanju 0:3

Fudbaleri Bora izvojevali novu prvenstvenu pobedu na gostovanju, ovog puta savladan je tim Pepeljevca 0:3 (0:1) u 18.kolu Pomoravsko-Timočke zone. „Crno-beli“ nakon ovog kola priključili se u borbu za sam vrh tabele. Puleni Rajka Mitića u prolećnom delu šampionata zonaškog takmičenja beleže odlične rezultate. Tim iz Bora nakon zimske pauze, konsolidovao je svoje redove i u tri prolećna kola ostvario maksimalan učinak. Borski igrači bili su bolji u prvom poluvremenu i na odmor otišli sa minimalnom predošću 0:1. Strelac vodećeg gola bio je Nikolić.

U nastavku igre dominacija „crno-beli“ nastavila se na terenu, a strelci za borski klub bilu su: Tričković i Mašić koji je stavio tačku na utakmicu u Pepeljevcu i svom timu osigurao nova tri boda. Borani su nakon tri pobede, dve na gostovanju i jednu pred domaćim navijačima ušli u trku za sam vrh ligaške tabe. Nekadašnjeg Prvoligaša i finalistu KUP-a u nedelju 7.aprila očekuje okršaj sa prahovskim „Dunavom“ u derbiju kola.

Župa 0 : 0 Jedinstvo
Dunav 3 : 1 Radnički (L)
Pepeljevac 0 : 3 OFK Bor
Rembas 1 : 4 Timočanin
Napredak (D) 1 : 0 Juhor
Bošnjane 2 : 3 Ozren
Kablovi 1 : 1 Dragocvet
Đerdap 3 : 0 Majdanpek