PLS: Inđija - Voždovac 1:1

Prva prilika na utakmici za Inđiju u 4.minutu. Sve je započeo Stanković, kombinacija sa Dimitrovom, ovaj ulazi u kazneni prostor iskosa sa leve strane, šutira, Cvitkovac odbija loptu koja dolazi do Krstića koji iz povoljne prilike šutira preko gola.

Trener gosta već je u 12.minutu morao da posegne za izmenom. Povredio se Novica Milenković, a umesto njega je ušao Stefan Dabetić.

U 17.minutu prva prilika za gosta posle slobodnog udarca. Lopta je ušla u kazneni prostor preskočila Jakovljevića, pala na glavu Ostojića koji sa par metara šutira kraj gola. Nova prilika za gosta koji pritiska domaću odbranu u 29.minutu. Centrirana je to bila lopta sa desne strane, a Đilas pokušava da je zakuca u mrežu, tu greši umesto da je plasira u potpuno nezaštićenu.

Posle prave uspavanke po izuzetno teškom vremenu za igru, nova šansa za gosta u 42.minutu. Brza razmena dodavanja posle prekršaja na sredini terena, Haskić izbija ispred Milinovića, a ovaj padom u noge zaustavlja šut. Do kraja prvog poluvremena nije više bilo prilika za gol.

Na startu drugog poluvremena, tačnije u 47.minutu prilika za domaćina. Tomanović lepo proigrava Dimitrova, ovaj odmah šutira sa oko 20.metara, a lopta odlazi tik kraj stative gosta.

Dva minuta kasnije Krstić u prilici da ugrozi gostujućeg golmana. Njegov šut iz kaznenog prostora odlazi visoko preko gola. Gost uzvraća samo minut kasnije Đilas ulazi u kazneni prostor šutira sa pet metara, a Milinović vrlo dobar. Gost pritiska, posle slobodnog udarca ponovo šansa. Sada Sinđić izbija ispred Milinovića, odbrana domaćina spora, a golman opet izvanredan i čuva svoju mrežu.

Posle prave uspavanke i male kartonijade na inače mirnoj utakmici gol u 75,minutu. Dimitrov se odlučio na šut sa oko 18.metara od gola Cvitkovca, gađa donji desni ugai i lopta se našla u mreži, 1: 0. Do kraja gost nastavlja sa napadima, vrši pritisak, ali se sve to završava na ivici kaznenog prostora domaćina.

Ipak, 1: 1 u četvrtom minutu nadoknadnog vremena, Sinđić se odlučio na šut sa oko 18.metara i ona je ušla u donji desni ugao gola Milinovića. Nepun minut pre toga sudija je neopravdano zaustavio kontru domaćina zbog prekršaja i sve vratio nekih 30.metara unazad.

Inđija. Gradski stadion. Gledalaca oko 200. Sudije: Danilo Mihajlović iz Vranja, Saša Stefanović iz Kruševca, Ivica Stojanović iz Aleksinca i četvrti sudija: Milan Ilić iz Ćuprije. Delegat: Dragoslav Đerman iz Bačke Palanke. Žuti kartoni: Krstić (26'), Zelić (36'), Tomčić (51'), (Živković 67'), Tomanović (69') - Inđija, Sinđić (36'), Karan (71') - Voždovac.

Inđija: Milinović, Stevančević, Tomčić, Jakovljević, Tomanović (K), Zelić (Petrović), Krstić (Kordolup), Stanković, Dimitrov, Košutić, Živanović.

Trener: Zoran Govedarica.

Voždovac: Cvitkovac, Jašić, Milenković (Dabetić), Sinđić, Karan, Ostojić (K), Prtenjek (Aleksić), Milovac, Đilas, Novković, Heskić.

Trener: Aleksandar Janjić.