PLS: Indjija - Mladenovac 2:1
Fudbaleri Inđije i Mladenovca su odigrali očekivano zanimljivu fudbalsku utakmicu. Utakmicu sa puno uloga u njoj. U uvodnim minutima izjednačena borba, a prvi pokušaj imaju gosti kada su u 9.minutu preko Pantelića imali lepu priliku za gol, ali je Milinović bio siguran na golu domaćina. Zeleno beli odgovaraju šest minuta kasnije. Dimitrov šutira sa ivice kaznenog  prostora, a lopta odlazi tik kraj gola Radića. Sledeća akcija i 1:0. Lepo je tekao napad domaćina po desnoj strani svog napada. Nekoliko paseva su izmenili zeleno beli, a onda je Đura Stevančević centrirao pravo na nogu Lemajića kojem nije bilo teško da dovede svoj tim u vođstvo. U 35.minutu je viđen prvi od dva projektila Tomanovića. Sa preko 35.metara se kapiten domaćina odlučio na šut, a uz prelepu paradu Radića taj momenat je ostao za pamćenje. Lopta je otišla preko same prečke. Dva minuta kasnije i nova prilika za domaćina. Ivković prodire, šutira sa ivice kaznenog prostora, ali je i ova lopta otišla preko prečke.

Drugo  poluvreme je počelo na najlepši način po domaćina. Pritisak u uvodnim minutima na gol gosta, a Košurić upućuje prizeman i precizan šut u donji ugao gola Radića za 2: 0. Taj potez Nikice se dugo čekao na Gradskom stadionu. Projektil broj dva za Tomanovića u 52.minutu. Opet sa preko 35.metara, ali je lopta i ovog puta bila saveznik Radića jer je pogodila prečku njegovog gola. U nastavku meča u šutevima sa distance su se oprobali Ivković u 61., Pantelić u 67., Košutić u 82.minutu meča. Možda i najlepša akcija je viđena u 83.minutu. Dimitrov i Ivković su kombinovali, potom sjajan solo prodor Ivkovića, ulazi vižljasti napadač u kazneni prostor, centrira ka Lemajiću, a neko iz odbrane gosta u poslednjem trenutku reaguje ispred domaćeg napadača. 2:1 je bilo u 86. minutu. Pogrešili su domaći igrači na sredini terena posle velikog pritiska ka gostujućem golu. Brza akcija. Tešić ostaje sam i zaboravljen na ivici kaznenog prostora, šutira precizno u ugao gola i tu nije bilo spasa za Milinovića. Do kraja meča nije više bilo velikih prilika za gol, a onda gužva po završetku utakmice. Najdeblji kraj je izvukao Đura Stevančević kojem je sudija meča dao crveni karton. I za kraj reč o sudiji meča. U izuzetno fer i korektnoj utakmici, bez obzira na njen značaj podelio je čak devet žutih uz jedan crveni karton po završetku meča. Šta bi tek bilo da je igra bila oštra ili pogibeljna.

Inđija. Gradski stadion, gledalaca oko 400. Sudija: Igor Kocić iz Vlasotinca, pomoćnici: Dejan Najdić iz Soko Banje i Igor Marinković iz Bora. Četvrti sudija: Milan Ilić iz Ćuprije. Delegat: Dragan Šunjevarić iz Beograda. Strelci: Lemajić 26’ i Košutić 46’ - Inđija, Tešić 86’ - Mladenovac. Crveni karton: Đuro Stevančević 90+4.minut - Inđija. Žuti kartoni: Lemajić 26’, Živković 42’, Zelić 45’, Tomanović 63’, Tomčić 90 - Inđija, Mitrušić 18, Kašić 62’, Milunović 68’, Mamić 88’ - Mladenovac.

Inđija: Milinović, Stevančević, Živković, Tomčić, Jakovljević, Tomanović (K), Zelić, Ivković (Savić), Dimitrov (Kordolup), Košutić (Dukanac), Lemajić. Trener: Zoran Govedarica.

Mladenovac: Radić, Mitrušić, Maksimović (Ćirić), Krstić, Milašinović, Tešić, Kašić (K) (Stevančević), Plavšić, Mirković (Spasić), Mamić, Pantelić. Trener: Žarko Đurović