XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.10.2012 18:00 Đerdap - Železničar 3:0
2 19.10.2012 19:00 Spartak (S) - Železničar 3:1
3 28.10.2012 17:00 Železničar - Radnički Credy banka 0:3
4 02.11.2012 19:00 Ribnica - Železničar 3:1
5 10.11.2012 17:00 Železničar - Partizan Termoelektro 0:3
6 17.11.2012 19:00 Mladi radnik - Železničar 3:0
7 24.11.2012 17:00 Železničar - Spartak (LJ) 0:3
8 30.11.2012 17:30 Crvena Zvezda - Železničar 3:0
9 08.12.2012 17:00 Železničar - Vojvodina NS Seme 2:3
10 15.12.2012 17:00 Železničar - Đerdap 1:3
11 23.12.2012 17:00 Železničar - Spartak (S) 3:1
12 11.01.2013 19:00 Radnički Credy banka - Železničar 3:0
13 20.01.2013 16:00 Železničar - Ribnica 0:3
14 25.01.2013 20:30 Partizan Termoelektro - Železničar 3:0
15 02.02.2013 19:00 Železničar - Mladi radnik 1:3
16 09.02.2013 19:00 Spartak (LJ) - Železničar 3:0
17 17.02.2013 18:00 Železničar - Crvena Zvezda 0:3
18 01.03.2013 18:00 Vojvodina NS Seme - Železničar 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Play Off Crvena Zvezda 18 17 1 48
2 Doigravanje (Play Off) Play Off Đerdap 18 12 6 37
3 Doigravanje (Play Off) Play Off Radnički Credy banka 18 11 7 37
4 Doigravanje (Play Off) Play Off Ribnica 18 9 9 27
5 Doigravanje (Play Off) Play Off Vojvodina NS Seme 18 8 10 26
6 Doigravanje (Play Off) Play Off Mladi radnik 18 9 9 25
7 Doigravanje (Play Off) Play Off Partizan Termoelektro 18 8 10 24
8 Doigravanje (Play Off) Play Off Spartak (LJ) 18 7 11 22
9 Baraž Play Out Spartak (S) 18 8 10 20
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Železničar 18 1 17 4
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu