XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2005 Sinđelić - Železničar 1:1
2 21.08.2005 Kosanica - Sinđelić 3:3
3 27.08.2005 Sinđelić - Dubočica 3:2
4 03.09.2005 Pukovac - Sinđelić 0:0
5 07.09.2005 Sinđelić - Đerdap 2:0
6 10.09.2005 Rudar Alpos - Sinđelić 0:0
7 18.09.2005 Sinđelić - Kopaonik 1:0
8 25.09.2005 Radnički (S) - Sinđelić 1:1
9 02.10.2005 Sinđelić - Jedinstvo (DM) 1:0
10 05.10.2005 Morava (R) - Sinđelić 0:3
11 09.10.2005 Sinđelić - Sloga (L) 3:1
12 16.10.2005 Radan - Sinđelić 0:0
13 22.10.2005 Sinđelić - Morava (VH) 3:1
14 30.10.2005 Dinamo - Sinđelić 2:1
15 02.11.2005 Sinđelić - Jedinstvo (P) 1:0
16 05.11.2005 Timok - Sinđelić 1:3
17 12.11.2005 Sinđelić - Car Konstantin 2:0
18 18.03.2006 Železničar - Sinđelić 0:0
19 25.03.2006 Sinđelić - Kosanica 1:0
20 29.03.2006 Dubočica - Sinđelić 1:1
21 01.04.2006 Sinđelić - Pukovac 4:1
22 05.04.2006 Đerdap - Sinđelić 0:2
23 08.04.2006 Sinđelić - Rudar Alpos 3:0
24 16.04.2006 Kopaonik - Sinđelić 1:1
25 22.04.2006 Sinđelić - Radnički (S) 1:0
26 30.04.2006 Jedinstvo (DM) - Sinđelić 0:3
27 03.05.2006 Sinđelić - Morava (R) 4:0
28 06.05.2006 Sloga (L) - Sinđelić 0:0
29 13.05.2006 Sinđelić - Radan 7:0
30 21.05.2006 Morava (VH) - Sinđelić 3:1
31 27.05.2006 Sinđelić - Dinamo 1:3
32 31.05.2006 Jedinstvo (P) - Sinđelić 2:1
33 04.06.2006 Sinđelić - Timok 5:1
34 07.06.2006 Car Konstantin - Sinđelić 2:5
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Telekom Srbija Dinamo 34 25 7 2 82
2 Sinđelić 34 20 10 4 70
3 Železničar 34 20 8 6 68
4 Sloga (L) 34 18 9 7 63
5 Beleška: Prelazi u niži rang takmičenja Jedinstvo (DM) 34 17 5 12 56
6 Dubočica 34 16 7 11 55
7 Rudar Alpos 34 16 3 15 51
8 Timok 34 15 6 13 51
9 Jedinstvo (P) 34 15 4 15 49
10 Đerdap 34 14 6 14 48
11 Kopaonik 34 13 6 15 45
12 Car Konstantin 34 10 12 12 42
13 Morava (VH) 34 12 4 18 40
14 Kosanica 34 12 4 18 40
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravsko-Timočka zona Radnički (S) 34 11 5 18 38
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Južnomoravska zona Radan 34 8 5 21 29
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Južnomoravska zona Pukovac 34 7 3 24 24
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravsko-Timočka zona Morava (R) 34 3 4 27 13
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu