XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 Sloga (K) - GP Zlatibor 4:1
2 GP Zlatibor - Zastava 2:1
3 Omladinac - GP Zlatibor 1:0
4 GP Zlatibor - Goč 0:0
5 Polet (Lj) - GP Zlatibor 5:0
6 GP Zlatibor - Budućnost (K) 2:1
7 Rudar (B) - GP Zlatibor 3:0
8 GP Zlatibor - Sloga (P) 3:1
9 Novi Pazar - GP Zlatibor 2:0
10 GP Zlatibor - Sevojno 0:3
11 Metalac Trg. - GP Zlatibor 4:0
12 Šumadija (A) - GP Zlatibor 1:0
13 GP Zlatibor - Sloboda (U) 0:3
15 GP Zlatibor - Erdoglija 2:2
16 Jedinstvo Putevi - GP Zlatibor 2:1
17 GP Zlatibor - Takovo 0:1
18 GP Zlatibor - Sloga (K) 0:1
19 Zastava - GP Zlatibor 3:0
20 GP Zlatibor - Omladinac 1:1
21 Goč - GP Zlatibor 2:0
22 GP Zlatibor - Polet (Lj) 0:3
23 Budućnost (K) - GP Zlatibor 0:0
24 GP Zlatibor - Rudar (B) 1:2
25 Sloga (P) - GP Zlatibor 4:1
26 GP Zlatibor - Novi Pazar 0:2
27 Sevojno - GP Zlatibor 2:1
28 GP Zlatibor - Metalac Trg. 1:2
29 GP Zlatibor - Šumadija (A) 0:1
30 Sloboda (U) - GP Zlatibor 2:0
32 Erdoglija - GP Zlatibor 3:0
33 GP Zlatibor - Jedinstvo Putevi 2:3
34 Takovo - GP Zlatibor 5:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Druga liga Zapad Novi Pazar 32 24 5 3 77
2 Sloboda (U) 32 20 7 5 67
3 Šumadija (A) 32 18 4 10 58
4 Sevojno 32 16 9 7 57
5 Jedinstvo Putevi 32 17 6 9 57
6 Takovo 32 16 6 10 54
7 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Omladinac 32 15 7 10 52
8 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Rudar (B) 32 14 8 10 50
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Sloga (P) 32 13 8 11 47
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Sloga (K) 32 13 5 14 44
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Erdoglija 32 9 14 9 41
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Polet (Lj) 32 10 8 14 38
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Goč 32 11 5 16 38
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Metalac Trg. 32 11 4 17 37
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Zastava 32 8 3 21 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga GP Zlatibor 32 3 4 25 13
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Budućnost (K) 32 2 1 29 7
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu