12.04.2010 18:39 BorisZv

PLRS: Lider odolio na "Čairama"

Derbi susret između BSK-a i zovrničke Drine završen je podjelom plijena, 1:1. Gledaoci na "Čairma" mogli su vidjeti dopadljivu fudbalsku predstava u kojoj su domaći imali više od igre, stvorili nekoliko prilika, naročito u drugom poluvremenu, ali nisu uspjeli da upišu tri boda. Banjolučani su poveli u 12. minutu, kada su dobro kombinovali Dimtrijević, Devušić i...

22.03.2010 14:30 BorisZv

Prva liga RS: BSK - Famos 1:0

U derbi susretu 15. kola Prve fudbalske lige Republike Srpske fudbaleri BSK-a savladali su Famos iz Istočne Ilidže rezultatom 1:0. Gol odluke postignut je u desetom minutu meča kada je Ognjen Kremenović, posle centaršuta Milenka Devušića iskoristio neopreznost odbrane gostiju i matirao nemoćnog Nebojšu Divčića. Prvo poluvrijeme proteklo je u dominaciji "romantičara" koji su...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.