17.10.2023 22:42 Žarko Arsić

KMF Kopaonik poražen u prvom kolu od KMF Despot iz Despotovca

U prvom kolu KMF Kopaonik je poražen u hali ā€Goran Raičević ā€ od ekipe Despot iz Despotovca rezultatom 2:3. Ā  LoÅ”e su otvorili utakmicu i dozvolili gostima da u 11. minutu povedu a strelac je bio DuÅ”an Đorđević 0:1. U drugom poluvremenu domaći igrači su zaigrali mnogo bolje i imali prilike da i preokrenu rezultat ali nisu iskoristili veoma dobre Å”anse Planiničića i Zdravkovića kao i...

15.10.2023 11:49 Žarko Arsić

KMF Kopaonik startuje sutra u FSRIS Regionalnoj ligi "Sever"

KMF Kopaonik Brus u ponedeljak startuje sa prvenstvom u FSRIS Regionalnoj ligi ā€Sever ā€™ā€™. Ā  U prvom kolu dočekaće ekipu Despot iz Despotovca koja je novalija u ligi obzirom da su ove sezone startovali sa takmičenjem. Utakmica se igraĀ 16.10.2023. godine sa početkom u 20:30 u hali sportova "Goran Raićević", a ulaz je besplatan. Utakmicu će suditi Bojan Milić iz KruÅ”evca a pomagaće mu...