30.04.2023 13:35 Stevan Davidović

Novobečejci brojali do devet

U premijernoj utakmici 16. kola MeđuopÅ”tinske lige Kikinda ā€“ ŽitiÅ”te, fudbaleri novobečejskog Jedinstva, bez većih teÅ”koća pobedili su ā€ž1. oktobarā€œ iz Srpskog Itebeja 9:0 (3:0), Å”to i nije iznenađenje, poÅ”to su gosti doputovali u Novi Bečej sa samo 8 igrača. Seriju golova otvorio je Nikola MesaroÅ”ki u 13. minutu, da bi se u prvom delu utakmice u listu strelaca upisali Aleksandar Odžin i Nanad...

17.10.2022 12:26 Stevan Davidović

Siguran korak Novobečejaca

U sedmom kolu MeđuopÅ”tinske lige Kikinda-ŽitiÅ”te, na utakmici u Srpskom Itebeju između domaćeg ā€ž1. oktobraā€œ i novobečejskog Jedinstva sve je reÅ”eno u prvih pola sata igre. Da su veoma ozbiljno shvatili ovo gostovanje Novobečejci su nagovestili već u 5. minutu, kada je najbolji pojedinac ovog susreta Nenad Vinović, uspeÅ”no realizovao asistenciju Božića i prvu priliku iskoristio da savlada Tibora...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.