18.04.2019 09:29 Dnevnik.rs

Kabel pobednikĀ Kupa FSG Novog Sada

U finalu Kuba Srbiji na teritoriji FS Grada Novog Sada fudbaleri Kabela, u lepom ambijentu, pred više od 700 gledalaca, savladali su ekipu Bačke iz Đurđeva sa 2:1 i zasluženo osvojili trofej. U prvom poluvremenu domaćini su nakon bolje igre stigli do dva gola prednosti, što im je olakšalo da oprvadaju ulogu favorita i stignu do pobede. Već u 1. minutu Klajić je uputio...

15.09.2018 21:07 djole75

Novosadska liga: RFK Novi Sad - Bačka 2:0

RFK Novi Sad dočekao je na Detelinari ekipu Bačke iz Đurđeva i pobedioĀ rezultatom 2:0 uĀ okviru 6. kola Novosadske lige. Strelci za Novi Sad: Mrđan u 54. i Đanković u 59. minutu. Nakon prvog poluvremena, koje je bilo bledo od strane oba tima, utakmica je reÅ”ena u korist žuto-plavih boljom igrom u drugom poluvremenu kada su lepim golovima prednost i ujedno pobedu doneli Petar Mrđan i Milan...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.