11.11.2021 18:13 Živko Radivojević

Sremska liga: Sremac (D) - FruŔkogorac (M) 2:0

Utakmicom između Sremac iz Deča i FruÅ”kogorca iz Manđelosa, kompletirano je 13. kolo Sremske lige. Zbog obilne kiÅ”e, koja je nedavno padala u Deču, Sremac je bio ā€ždomaćinā€œ u Golubincima. Većim delom meča, Dečani su imali terensku inicijativu i viÅ”e izglednih prilika za postizanje golova. Mrežu Rakića, ā€žnačeo jeā€œ iskusni Kresojević u 16. minutu, izvanrednim Å”utem sa oko 40 metara u donji...

23.10.2021 20:18 Živko Radivojević

Sremska liga: Železničar - FruŔkogorac 2:1

Železničar je ostvario pobedu, ali je do pobede doÅ”ao prilično ā€žÄudnom igromā€œ! Umesto da kod rezultata 2:0 ā€ždoda gasā€œ i ostvari ubedljiviju pobedu, tj. privede utakmicu kraju na očekivani način, postaje ā€žprilično komotanā€œ i dozvoljava gostima iz Manđelosa da postignu gol i učine utakmicu uzbudljivijom. Ā  Domaćin je tokom prvog poluvremena imao viÅ”e od igre. Lukač u 14, odn., Vučković u...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.