09.11.2020 09:05 toplickevesti.com

Prvi poraz odbojkaŔica KurŔumlije

U derbiju Å”estog kola Druge lige Istok odbojkaÅ”ice KurÅ”umlije doživele su prvi poraz ove sezone u NiÅ”u od ekipe Desetka rezultatom 3-0 (28-26, 25-18, 25-19). - Nakon dobre igre u prvom setu i neiskoriŔćene dve set lopte nastavak utakmice odigrali smo sa puno greÅ”aka Å”to je iskusna ekipa iz NiÅ”a iskoristila i zasluženo pobedila. Ā  U sledećem kolu nas očekuje joÅ” jedan derbi, dočekujemo...

19.11.2017 11:14 toplickevesti.com

Četvrta uzastopna pobeda KurÅ”umličanki

U Å”estom kolu Druge lige Istok, odbojkaÅ”ice ŽOK ā€KurÅ”umlijaā€ savladale su ekipu OK ā€Desetkaā€ iz NiÅ”a rezultatom 3:2 (19-25, 25-21, 25-16, 17-25,Ā 15-7). - Odigrali smo joÅ” jednu utakmicu sa puno oscilacija u igri. Veliki broj greÅ”aka netipičnih za ovaj nivo takmičenja, umalo nas je koÅ”tao pobede. Zabeležili smo četvrtu pobedu zaredom a nadamo se da ćemo pobednički niz nastaviti u sledećem...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.