25.03.2017 16:46 Vojkan Andrejić

Liga "B" timova: Mladost i Radnički remizirali

U veoma zanimljivoj utakmici, danas u Lučanima, u okviru Lige ā€œBā€ timova Superlige, domaća Mladost i niÅ”ki Radnički su podelili podove odigravÅ”i nereÅ”eno 2:2. Susret je bio reÅ”en već u prvom poluvremenu, u 42. minutu, kada je Kojić bio precizan sa ā€œbele tačkeā€. U 19. minutu Radnički je poveo evrogolom Travančića . Sa udaljenosti od nekih dvadesetak metara od gola domaćina, uputio je...

24.03.2017 14:04 Vojkan Andrejić

Liga "B" timova : Start protiv Lučanaca

U ligi ā€œBā€ timova SuperligaÅ”a, nakon dve odložene utakmice, Radnički konačno startuje. Odigraće svoju prvu utakmicu u okviru tog takmičenja, a sastaće se sa ekipom Mladosti iz Lučana. Radnički je u odličnoj formi ovog proleća. SuperligaÅ” sa NiÅ”ave je dobio četiri od poslednjih pet mečeva, a jedini poraz doživeo je u Lučanima na startu novog dela sezone. Meč protiv domaće Mladosti, u...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.