Druga rasinska liga: Mladi radnik - Župski biser 6:1
10.04.2013 S.Blagojević

Nova ubedljiva pobeda Bačinaca koji su u tri prve utakmice prvenstva postigli ukupno 19 golova. Braća Jelić su ovoga puta postigli ukupno pet golova a mogli su i vise da su iskoristili jos nekoliko šansi. Ipak trener Šelić i uprava na čelu sa Zoranom Gligorijevićem mora da se zapita kako je moguće da ekipa koja pobedi sa 6 prema 1 dobije četri žuta i jedan crveni karton nešto zu ipak ne štima. Strelci: 0: 1 Egerić u 6, 1;1 Aleksandar Jelić u 23, 2: 1 Aleksandar Jelić u 38 , 3: 1 Aleksansar Jelić u 50, 4: 1 Nikola Jelić u 58, 5: 1 Perić u 83, 6: 1 Nikola Jelić u 88 minutu. Stadion BUBAN u Bačini. , gledalaca 150. Sudija Stefan Sakić (Aleksandrovac 7). Opomenuti igrači: Mladen Radosavljević, Aleksandar Jelić, Nikola Jelić i Milovanović(Mladi radnik), Atanasković i Todorović (Župski biseri). Crveni karton: Marko Radovanović(Mladi radnik) u 75 minutu. IGRAČ UTAKMICE: Aleksandar Jelić (Mladi radnik). MLADI RADNIK: Arsić 7, Mladen Radosavljević 6, 5(Marko Antić-), Stefan Radosavljević 7(Marko Jelić-), Trifunović 7, Marko Radovanović 5, Milovanović 6, 5, Aleksandar Jelić 8, Popović 7, Nikola Jelić 7, 5, Radovan Savić 7(Darko Savić-), Perić 7, 5. ŽUPSKI BISERI: Petković 5, 5, Palić 5, Radovanović 5, Todorović 6, Atanasković 5, 5, Marković 5, Mutavdžić 5, 5, Egerić 6, Ivanović 6, Miodragović 5, Petrović 5.

Na slici: Marko Radovanović (Mladi radnik pocrveneo)