Napredak
Proleter
Barjaktarević za "minimalac"
28.11.2007 G.Ćirović
Metalac (KV)-Sloga (PM) 1:0 U slaboj i nezanimljivoj utakmici, po raskvaÅ”enom i teÅ”kom terenu za igru, fudbaleri Metalca ostvarili su drugu uzastopnu pobedu, koja ih je učvrstila u "zlatnoj sredini" i omogućila miran odlazak na zimsku pauzu. Trenutak odluke dogodio se u 39. minutu. Najbolji pojedinac susreta, Marković, odlično je proÅ”ao po levom boku, nanizao nekoliko protivničkih igrača i uputio idealan centarÅ”ut u srce Å”esnaesterca. Na loptu je natrčao Barjaktarević i topovskim udarcem sa desetak metara zakucao je u mrežu nemoćnog golmana MoÅ”njage.

Drugo poluvreme proteklo je u nezanimljivoj igri na sredini terena bez prilika za pogodak, a ostaće zabeleženo da su igrači Sloge prvi i jedini Å”ut ka golu besposlenog Milenkovića uputili u 65. minutu.
Metalac: Milenković, Ivanović, Avramović, Anđelković, R.VlaÅ”ić, Janićijević, Marković, Kundović, Vukojičić (Jojić -),Ā  Belopavlović, Barjaktarević.
Sloga (PM): MoÅ”njaga, G.Stojanović, M.Stojanović, Jeveremović , Stević, Nedeljković, StoićevićĀ  (V.Lukić -),Ā  Tupajić, Lomić, RadojkovićĀ  (D.Lukić -), Čolić.
Igrač utakmice: Marković (Metalac)
Fudbal Fudbal Srpska liga "Zapad" Metalac (K) Sloga (PM)