OFK Divci
Mačva 1929
Radnički (V)
Miroljubivo u Petrovcu na Mlavi

Ako pogledamo krajnji rezultat 1:1, onda je odigrana jedna miroljubiva utakmica, ali je na terenu sve prštalo i svakako se ne može reći da je utakmica bila nezanimljiva. Kada pogledamo šanse koje su bile na utakmici, barem one za koje se kaže da su stopostotne, onda bi realan rezultat trebao da glasi 7 : 2 u korist domaćina. Međutim,ako je golman domaćih Stanojević bio junak utakmice u Velikoj Plani, onda je na ovoj utakmici to sigurno golman Lajkovčana Tanasković. Danas je briljirao u Petrovcu, u čemu su mu pomagali čak i igrači domaćih, svojom nespretnošću kod realizacije, a u jednom momentu kada je već bio savladan, lopti put u mrežu sprečio je nehotice napadač domaćih Lomić.

Sve u svemu, veoma zanimljiva i interesantna utakmica, u kojoj se gost predstavio kao veoma dobra ekipa i komentar svih gledalaca na stadionu je bio, zar je moguće da se ovakva ekipa nalazi pri dnu tabele Srpske lige ZAPAD. Gosti su poveli golom Nešića u 17. minutu, a domaćin je izjednačio iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca u 59. minutu, posle prekršaja nad Đurđevićem, a realizator najstrože kazne bio je Radojičić. Domaćinu žal za bodovima, a Lajkovčanima puno sreće u daljem takmičenju.

Stadion Sloge u Petrovcu, gledalaca 400 Sudija: Tomislav Đurović pomoćnici: Nenad Đokić i Nemanja Petrović (svi iz Užica) strelci :Radojičić(Sloga) i Nešić (Železničar) žuti kartoni: Dimić (Sloga) Simić, Radovanović, Mijatović (Železničar) Igrač utakmice: Tanasković (Železničar)