Srem
Noćaj
Omladinac (M)
TeŔkom mukom kroz bunker gostiju

Utakmica 20. kola odigrana je u veoma nepovoljnim vremenskim uslovima, tako da svim akterima treba odati priznanje na prikazanoj igri. Do očekivane pobede Divošani su došli dosta teže nego što to rezultat govori. U prvom delu igre i pored konstantne terenske inicijative nisu uspeli da slome otpor gostiju koji su veoma organizovano igrali u odbrani, dok su u napadu igrali sa samo jednim isturenim igračem.

Ipak u nastavku stvari dolaze na svoje mesto. Ulazak Pejovića znatno  je ubrzao igru domaćih. Utakmicu je rešio Aleksandar Ilić, svojim drugim het-trikom ove sezone. Nakon dva sjajna udarca kapitena Aleksandra Draškovića sa nekih 20 metara, Ilić prihvata odbijene lopte od golmana gostiju Vladimira Vukolića, a u drugoj situaciji od prečke i za samo četiri minuta dovodi Divošane do sigurnog vođstva od 2:0. U finišu meča, pošto su gosti već željno išÄekivali kraj utakmice, Alimanoviću i ponovo Iliću nije bilo teško da još jedanput u rasponu od samo četiri minuta ponovo dva puta zatresu mrežu za konačnih Hajduk - Sloboda 4:0.

Hajduk (Divoš) – Sloboda (Šašinci) 4:0 (0:0)

Stadion FK Sloga  Erdevik, gledalaca 150. Sudija: Predrag Filipović (Sremska Mitrovica) 7. Strelci: Ilić u 58, 62. i 88. minutu i Alimanović u 84. minutu (Hajduk).

Hajduk: Kulja 7, Radulović 7, Radosavljević 7, Jeremić 7, Arežina 7, Vidović 7, Ilić 8, Vasiljević 7, Gombar 7 (Alimanović),  Drašković (K) 8 (Maričić Rade), Cvijetić 7 (Pejović).

Sloboda: Vukolić, Petrović, Stanojević. Matić, Nedeljković, Andrić, Milanović, B. Ristanović, Zmijanac, Radovanović, Ivanović.

Izveštač: Dragan Ćirilović, fudbalski sudija.