Rudar
Trajal
Lugomir
Obrežanima bod u Boljevcu

Na jednom od najboljih, ako ne i najboljem terenu, odigrana je dobra utakmica sa mnogo šansi za gol, gde su gosti imali više šansi i bili bliži pobedi. No, ml*adi golman Pivljanin se danas istakao bravuroznim intervencujama, i pet puta je, kada je bio oči u oči sa Juhorovim napadačima, na čudesan način spasavao svoju mrežu. I to: Acković, Dragoljub Kolarević dva puta, Stević, a šansu utakmice u 78. min. imao je mladi Marko Sibinović, kada je vešto izbegao ofsajd zamku domaćih igrača i sam se našao pred golmanom. Nekoliko sekundi, od prevelike želje, a verovatno i treme, bez iskustva, šutirao pravo u golmana. I na kraju, kako to obično biva, posle mnogo prilika za gol, velika šansa za domaćina u 89. min. ali lopta od stative odlazi pravo u ruke golmana Maksimovića, kapitena Juhora, koji je danas delovao dosta sigurno i odlično carovao u svom šesnaestercu, gde je sve visoke lopte pokupio i uspešno predvodio ovaj mladi tim. Juhoru je ovo 7 remi u 13 odigranih utakmica, iako su danas igrali bez Cvejića, Matejića, Mladenovića, Panića i Simonovića. Ako pogledamo sve tabele od prve do poslednje lige, svakako da je Juhor rekorder po broju nerešenih rezultata, u kojima je bio bliži pobedi.

RTANJ-JUHOR 1:1(1:1) Strelci: Božinović u 35. minutu (Rtanj). Antonijević u 43. minutu (Juhor). Žuti kartoni , Rtanj: Pivljanin, Stefanović, Stojanovski, Lalić, Stepanović Juhor: Maksimović, Dragutinović, Acković. Sudija Milanović (Ćuprija ) 8. Opomenuti igrači: Maksimović, Dragutinović, Lukić (Juhor). Igrač utakmice: Puvljanin (Rtanj).

RTANJ. Pivljanin 8;Veličkovski 6, 5;Stefanović 6, 5;Živković 7;Jovanović 7;Stojanovski 7. Božinović 6, 5;Mladenović 7;Boranović 6(Stepanović 6, 5);1Čaurević 6, 5 (Krpetić -);Rajković 6, 5 (Lalić 6, 5).
Juhor: Maksimović 7, 5;Kolarević 7;Lukić 7;Tomić 7; Vukmanović 7;Sibinović 7;Dragutinović 7(Stević 7, 5); Pejković 7, 5;Antonijević 7, 5(Dragoljub Kolarević 7, 5); Acković 7; Vukša 7, 5.