Kolubara LA 2003
Beovuk 72
Radnički
Košarkaši Mladosti pali u finišu

Košarkaši Mladosti su u izjednačenoj igri pretrpeli peti prvenstveni poraz. Malobrojni gledaoci u sportskoj dvorani Mladost su posmatrali izjednačenu utakmicu u kojoj su se timovi smenjivali u vođstvu. To uostalom ilustruju i rezultati četvrtina. Nijedan tim nije imao veću prednost od šest poena, a toliko su upravo vodili gosti iz Subotice pet minuta pre kraja, kada je na semaforu stajalo 70:76. Od tog trenutka, košarkaši Mladosti su zaigrali mnogo agresivnije u odbrani i uspeli ponovo da stignu do prednosti u samom finišu. Ipak, nekoliko grešaka i promašaja, uz par poprilično sumnjivih sudijskih odluka su kumovali novom porazu naših košarkaša. Videlo se da mladim igračima Mladosti nedostaje svežane, jer su u velikoj meri opterećeni nastupima na dva fronta, a zbog povrede Rakićević ponovo nije bio u sastavu.

DRUGA MUŠKA LIGA SRBIJE 6.kolo: MLADOST – SPARTAK 78:82 (18:17, 26:26, 20:22 i 14:17)

Sportska dvorana Mladost, gledalaca 100. Sudije Đurić(Kruševac), Kovinić i Dašić(oba iz Kraljeva).

MLADOST: Vasilijević 19, Savić, Pejčinović 20, Smiljanić, Kočović 14, Gavrilović, Ćirić 15, Domanović, Ilić, Šćekić, Jovanović 4, Knežević 6.

SPARTAK: Pribić, Kozić, Prlja 4, Nikolić, Sokolović 24, Milisavljević 16, Vujčić 14, Drakulić 8, Danilović 2, Matović, Vukolić 14, Matović.