Sloga (D)
Plana
Radnički Student
Prva Srpska liga Zapad: Temnić - Svilajnac 70:83

Košarkaši Temnića nisu uspeli da dođu do druge prvenstvene pobede pošto su sinoć poraženi od ekipe iz Svilajnca posle velike borbe iako to krajnji rezultat i ne pokazuje. Varvarinci su dobili prvi četvrtinu sa 22:17 ali se ispostavilo da je to sve. Fizički spremnija ekipa Svilajnca zaigrala je u drugoj četvrtini mnogo čvršće u odbrani i svela domaće košarkaše u toj četvrtini na samo 12 poena. Pokušavali su domaći košarkaši u trećoj i četvrtoj četvrtini nekoliko puta da se vrate u meč ali bez uspeha. Kapiten gostiju Joković trpao je koš Temnića iz svih pozicija (26 poena) uz veliku pomoć Jakovljevića sa (21 poenom). Pored toga trener gostiju Krasić koristio je u rotaciji čak 11 igrača za šta je trener domaćih Milošević bio uskraćen a u timu nije ni imao rasšpoloženog pojedinca sem donekle Mihajlovića (18 poena) i Glišića (17 poena).

Temnić - Svilajnac 70: 83 (22: 17, 12: 22, 18;21, 18: 23) Hala Sportskog centra Temnić u Varvarinu, gledalaca 150. Sudije: Uroš Milanović (Jagodina9, Nenad Živanović (Čačak), delegat: Zoran Živković (čačak). Slobodna bacanja. KK Temnić 23, 14 KK Svilajnac. 18. 15

KK TEMNIĆ: Arsić-, Topličanin-, Mišić 8. (1 tr. ), Nestorović-, Simić 8, Glišić 17. (2 tr. 9, Karapandžić 9. (2 tr. ), Đokić-, Jaćimović 6. , Mihajlović 18, Gajić 6.

KK Svilajnac. Tanasković 13. ( 3 tr), Radojičić 6, Petronijević-, Novaković 2, Jakovljević 21, A. Stanković 3(1 tr. ), Mladićević 2, Joković 26, Bogdanović-, Antić 5, I. Stanković 5, Božinović-.

Foto galerija sa utakmice

Slika 1. Sudijski dvojac Milanović i Živanović nije zadovoljio suđenjem bilo je dosta čudnih odluka

Slika 2. Aleksandra Blagojević, delegat Zoran Živković i Dobrosav Dolić (zapisnički sto)

Slika 3. Uzalud je trener domaćih pokušavao da vrati svoj tim u utakmicu, pad koncentracije i fizičke spreme bio je očigledan