Ekonomac 2
Raška
Užice
Lagano preko Bajine Bašte

Na otvaranju drugog dela sezone zapadne grupe drugoligaškog karavana Mašinac je ostvario rutinsku pobedu u Bajinoj Bašti – 6:1. Razlika u klasi bila je očigledna od prvog sudijskog zvižduka, pa se pitanje pobednika nije postavljalo nijednog trenutka. Nakon nekoliko propuštenih prilika u uvodnim trenucima duela “mašinci” dolaze u vođstvo u sedmom minutu preko Andreje Stefanovića. Samo minut kasnije isti igrač, koji je debitovao u dresu novog kluba, udvostručuje prednost gostiju i potvrđuje da će biti značajno pojačanje pretedentu za najviši plasman.

Bajina Bašta imala je priliku da uhvati priključak i vrati neizvesnost u okršaj, ali u tome ih je sprečio Nikola Antić odbranivši penal sa šest metara Daliboru Filipoviću. Do završetka prvog poluvremena Kragujevčani dolaze do još dva gola, a oba puta u listu strelaca upisuje se Željko Mijatović.

Drugi deo susreta pretvorio se u rutinsko odrađivanje posla. Mrežu domaćih zatresli su Mališa Cvetković i Milan Popović, dok je u samom finišu utakmice Marko Mojković postigao utešni gol za Bajinu Baštu i postavio konačan rezultat.