Žitorađa
Dubočica 54 - 2
BSK Heba
Baraž za Super A ligu: Planinka izgubila u Pančevu

Planinka iz Kuršumlije izgubila je večeras u 4. kolu kvalifikacija za Super A ligu u Pančevu od Dinama sa 34:32, poluvreme 15:12. Kuršumličani su pretpeli prvi poraz a sledeće kolo igraju pred domaćom publikom, gde će odmeriti snage sa Požarevcom, koji je trenutno na prvom mestu.Planinki u večerašnjem duelu sa Dinamom nedostajala je sportska sreća da dođu do pobede. Tokom prvog poluvremena nisu realizovali nekoliko napada, što je domaćin iskoristio i poluvreme završio sa tri gola prednosti. Tokom drugog poluvremena vodila se žestoka borba a Dinamo je na kraju slavio sa dva gola razlike.Kuršumličani su doživeli prvi poraz a priliku za popravni imaju već u sredu, kada dočekuju ekipu Požarevca. Inače, Požarevac je izbio na prvu poziciji, pošto je savladao Slogu. Do kraja baraža ima još devet utakmica.