OFK Zeka Buljubaša
Partizan
Donji Petrovci
Simultanka Lazića za nova 3 boda

Divošani su silovito otvorili utakmicu. Nakon dve propuštene prilike za gol, Savić iz situacije iz koje se nije smelo promašiti uspeva da savlada golmana gostiju Nikolića i donose prednost domaćima. Gosti su se veoma brzo trgli pa Gavrilović samo tri minuta kasnije koristi sjajan pas iza leđa odbrane Divošana i rutinski donosi izjednačenje. Iako su u međuvremenu ostali sa igračem manje Belegišani ponovo uspevaju da stvore dobru priliku za gol koju Miladinović pretvara u vođstvo gostiju na poluvremenu. U drugom delu domaći sa dve izmene kreću ofanzivnije, tako reći na sve ili ništa. Iz takve igre ubojiti Lazić postiže dva pogotka za konačnu i veoma važnu pobedu Hajduka iz Divoša od 3:2. Posebno efektan bio je izjednačujući u 75. minutu, udarcem glavom nakon centaršuta Gombara. Izveštač: Dragan Ćirilović, fudbalski sudija.

Hajduk (Divoš) – Hajduk 1925 Podunavac (Belegiš) 3:2 (1:2)

Gledalaca 250. Sudija Stevan Grbatinić (Adaševci) 7. Strelci: Savić 20. i Lazić u 75. i 90. minutu (Hajduk), a Gavrilović u 23. i Miladinović u 33. minutu (Hajduk 1925 Podunavac). Crveni karton: Gavrilović (Hajduk 1925 Podunavac) u 29. minutu.

Hajduk: Đurić 7, Avramović Bora 7 (Ilić Branislav), Radosavljević 6 (Pejović), Jeremić 7, Jovanović 7, Slavković 6, Kovačević 6,  Petrović 7, Lazić 8 (K), Savić 7, Gombar 8.