Udario Hajduk na Hajduka

Po drugi put ove sezone DivoÅ”ani su odigrali utakmicu u kojoj nije pokazan ni jedan žuti ili crveni karton. Kvalitet je evidentno bio na njihovoj strani, ali Ā su se dosta namučili da dođu do pobede. Bilo je dosta prilika za gol. Lazić je u 7. minutu pogodio stativu, a udarce Zeljkovića, Babića i Gombara u dva navrata uspeÅ”no je zaustavljao raspoloženi golman domaćih Mandić. Igrači iz Å imanovaca su najveći deo igre provodili na svojoj polovini, a imali su sredinom prvog dela priliku da iz kontranapada povedu, ali je Uskoković bio neprecizan.

Tek u drugom delu stvari lagano dolaze na svoje mesto. Do vođstva gosti dolaze, nakon Å”to Pavlović uz dosta truda stiže do lopte i asistira Gombaru, kojem je samo preostalo da poÅ”alje loptu u praznu mrežu. Prednost duplira Zeljković, nakon proigravanja DraÅ”kovića. Najefektniji pogodak delo je Cvijetića, koji je dobro istrčao kontru, a zatim sa desne strane po zemlji u suprotan ugao poslao loptu u mrežu za konačnih Hajduk 1932 Å imanovci ā€“ Hajduk DivoÅ” 0:3.

Hajduk 1932 (Å imanovci) - Hajduk (DivoÅ”) 0:3 (0:0)

Gledalaca 100, sudija Predrag Svilenković (Nova Pazova) 7. Strelci: Gombar u 56, Zeljković u 80 i Cvijetić u 82 minutu (Hajduk DivoÅ”).

Hajduk 1932 Šimanovci: Mandić 8, Vidović 6, (Čudić) Živković 6, Gavrilović 6, Marić 6, Knežević 6, Tasić 6, Kelebuda 7, Bursać 6, Jovanović 6, Uskoković 6.

Hajduk DivoÅ”: Vukolić 7, Zeljković 7, Tomović 7 (Å ućak), Babić 7, Vidović 7, Stankić 8, Pavlović 7, Savić 7 Lazić 7 (Cvijetić), DraÅ”ković (K) 7, (Jovanović), Gombar 7.

IzveÅ”tač: Dragan Ćirilović, fudbalski sudija.

Fudbal Fudbal PFL Sremska Mitrovica Hajduk 1932 Hajduk (D)