Novi Pazar
Borac
OFK Žarkovo
SLZ: Teško, ali zasluženo

Prolećna premijera za Petrovčane je bila uspešna.U veoma neizvesnoj utakmici, barem što se rezultata tiče, domaćin je uspeo da savlada goste iz Užica sa 1:0, pogotkom iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca. Inače moramo istaći, da su domaćini ceo meč dominirali, nisu iskoristili četiri stopostotne šanse, tako da gosti apsolutno mogu biti zadovoljni što se u mreži golmana Čančarevića, našla samo jedna lopta. Gosti su imali podršku svojih vernih navijača, koji su doputovali u Petrovac sa zakašnjenjem od 20 minuta, ali ni to nije bilo dovoljno, osim za častan poraz. Inače navijači Slobode iz Užica su za vreme utakmice bili korektni, ali su na kraju utakmice napravili incident, jer su kamenicama pogodili pomoćne sudije, prilikom izlaska sa terena za igru. Sve u svemu, zanimljiva, ali ne tako kvalitetna utakmica,ali svaki početak je uvek težak,tako da se fudbalerima i ne može nešto mnogo zamerati na prikazanoj igri.

Stadion: Sloga Petrovac; Gledalaca: 350 Sudije: Đusić Marko, Čađenović Vladimir i Radosavljević Darko (svi iz Kragujevca); Delegat FSRZS: Zoran Mladenović (Kolari) Strelac: Đurđević 50. minutu.  Žuti kartoni: Radojičić, Radojković, Milosavljević, Marjanović (SlogaPM) Sinđić, Glibetić, Čančarević, Janjić (Sloboda U). Igrač utakmice: Marko Milosavljević (Sloga PM).

Sloga (PM): Teofilović, Damjanović, Janković, Radojković, Kovačević (od 72' Marjanović), Stević, Milosavljević, Zarić, Jakovljević (od 84' Lukić), Radojičić, Đurđević (od 70'Mitić).
Sloboda (U): Čančarević, Miličić, Volić, Ilić, Janjić, Topalović, Marjanović, Vasić, Božović (od 65' Živković) Glibetić, Sinđić (od 26' Petković-od 84' Đurović).

Fudbal Fudbal Srpska liga "Zapad" Sloga (PM) Sloboda (U)