Železničar
Priboj
Zlatibor
Prva RL Zapad: Priboj - Novi Pazar 83:75

Nakon tesno izvojevane pobede u Čačku nad Željezničarom 79-80, u kojoj je domaćin promašio oba slobodna bacanja na 2 sekunde do kraja, pribojski košarkaši su i na domaćem terenu teže nego što se očekivalo došli do novih bodova, Priboj – Novi Pazar 83-75, po četvrtinama 15-20, 25-21, 23-19 i 20-15.

Na kraju je bilo maksimalnih 8 razlike za košarkaše Priboja, a malo je nedostajalo da ishod ode na drugu stranu jer je na minut do kraja rezultat bio izjednačen 75-75. Do kraja utakmice gosti iz Novog Pazara nisu postigli ni jedan pogodak, dok su domaći košarkaši serijom 8-0, koju je pokrenuo Janjušević zakucavanjem, završili meč. Najefikasniji u redovima KK Priboj bio je pomenuti Janjušević sa 20 poena, dok je odličnu partiju pružio i Ćirović sa 17 poena uz dve trojke.

Posle 4 odigrana kola na vrhu tabele Prve regionalne lige Zapad izdvojile su se ekipe Priboja i Zlatibora sa maksimalnim učinkom u dosadašnjem delu prvenstva. Narednog vikenda košarkaši Priboja gostuju u Despotovcu ekipi Sloge koja je bez pobede u ovoj sezoni.

Proteklog vikenda je startovala i regionalna lige za juniore u okviru koje su mladi košarkaši Priboja kao domaćini poraženi od vršnjaka iz Prijepolja, ekipe KK Mileševac, rezultatom 53-67. I mlađi pioniri KK Priboj su u trećem kolu lige Zlatiborskog okruga na domaćem parketu poraženi od vršnjaka KK Crnokosa iz Kosjerića.