1. Maj Ruma
Partizan

PFL Sremska Mitrovica: Hajduk - Rudar 3:2

07.09.2015 M.Lakić

U ne baš kvalitetnoj fudbalskoj predstavi Divošani su zasluženo zabeležili pobedu nad gostima iz Vrdnika. Lakša povreda Ristića, igrača sredine terena, naterala je trenera domaćih da u igru uvede „prvu rezervu“ Ilića, koji je po vokaciji napadač pa je domaći tim od tog momenta zaigrao nešto ofanzivnije. Kao plod takve igre usledila su i dva pogotka u mreži gostiju za sigurnih 2:0 na poluvremenu. Prvi je postigao Jovanović, nakon proigravanja Pavlovića, a zatim se i Ilić upisuje u strelce, snašavši se najbolje ispred gola gostiju. Drugi deo protiče u nastojanju domaćih da sigurno vođstvo sačuvaju do kraja. Utisak o utakmici popravio je Ilić pogotkom za 3:0, volej udarcem sa 25 metara od gola. U finišu meča gosti uspevaju da se trgnu i da sa dva pogotka, smanje rezultat na 3:2, ali za nešto više od časnog poraza za njih nije bilo vremena.

Gledalaca 150, sudija Mladen Banjanin (Morović) 6. Strelci: Jovanović u 35 i Ilić u 41 i 70 minutu (Hajduk), a Gerbec u 82 i Perić u 90 minutu (Rudar)

Hajduk: Đurić 7, Maričić (K) 7, Zec 6, Ristić (Ilić 8), Slavković 6, Stankić 6, Pavlović 6, Trebovac 6, Lazić 6 (Drašković), Jovanović 7 (Babić), Zeljković 6.

Rudar: Ranisavljević 6, Mitrović 6, Gravara 6, Grujić 6 (Cvetković), Santrač 6, Krstić 6, Gerbec 6, Trišić 6 (Dejić), Šević 7, Stričević 7, Krstić 6 (Perić).