Brgule
Vrelo
OFK Takovo
OFL Ub grupa "Zapad": Sloga - Vrelo Sport 1:2

Epitet derbija kola ponela je i opravdala utakmica izmedju ekipa Sloge iz Lončanika i Vrelo Sport iz Vrela. Gosti iz Vrela odlično su odradili možda i najteže gostovanje ove polusezone i ovom pobedom  najverovatnije obezbedili titulu jesenjeg prvaka.

Prvih četrdeset pet minuta prošlo je u konstantnim pokušajima gostiju da dodju do pogotka . Vrelo sport je uglavnom držalo loptu u svom posedu i po teškom terenu bezuspešno završavalo akcije. Dosta dobrih u prvom delu, ne dosudjen penal u 20. minutu, Arambasić je srušen u šesnestercu posle solo prodora, pokusaji Vićentića, Jakovljevića i Obradovića nisu bili uspešni. Najbolja prilika nakon slobodnog udarca Novaković pogadja okvir gola.

Oštra, borbena i gruba igra domaćina uz sudijski kriterijum koji to dozvoljava kao i uporna kiša koja je padala veoma je otežala gostima da lako dodju do tri boda. Dosta šansi i u drugom delu, Marinković  konstantno hrani napad loptama ali bezuspešno , ne dosudjen penal za Obradovića, pokušaj Novakovića sa distance sve je prethodilo pogotku Gavrića u 80. minutu. Nakon prekida najbolje se snašao u petercu domaćih i zatresao mrežu a  ušao na teren minut pre pogotka. Uspeo je domaćin da izjednači u 85. minutu. Posle prekida i dobrog centaršuta postižu pogodak glavom i poravnjavaju rezultat. Kratko se Domaćin radovao nerešenom ishodu, dva minuta kasnije novi pogodak. Dugom loptom Leontijević pronalazi Obradovića on glavom asistira Novakovicu koji je siguran u situaciji jedan na jedan sa golmanom i postavlja konačnih 1:2 .

Vrelo Sport:  Djurdjević, A.Ljubičić, Nikolić, Djordjević, Leontijević, Marinković, Novaković, Arambašić, Obradović, Jakovljević(D.Ljubičić), Vićentić (Gavrić).