Rujišnik
Topoljak
Mladost
Kamenorezac 76 zadržao vodeću poziciju

U zanimljivoj i otvorenoj utakmici 10. kola OFL Trstenik, gostujući FK Kamenorezac iz Dublja, uspeo je da savlada domaći FK Omladinac u Odžacima rezultatom 3:1 i tako sa tri nova boda zadrži vodeću poziciju na tabeli sa 23 osvojena boda uz gol razliku +23.

Prvo poluvreme dubljani su rešili u svoju korist 2:0, a pogodke je postigao najbolji igrač susreta i golgeter Kamenorezca 76 Darko Blagojević, u 10. i 35. minutu.

U nastavku susreta domači su krenuli na sve ili ništa i uspeli su da smanje rezultat na 2:1 pogodkom Dušana Sarića u 48. minutu. Međutim na samom kraju utakmice posle nepropisnog starta domačeg igrača nad Darkom Blagojevićem, sudija Šućurović pokazao je opravdano na belu tačku. Siguran realizator bio je Darko Blagojević i postigao svoj het trik i potvrdio pobedu Kamenorezca 76 u 89. minutu. Naredno kolo dubljani igraju na svom terenu dočekaće stare dobre znance i prijatelje ekipu FK Stara Čaršija iz Osaonice. Rukovodstvo i igrači FK Kamenorezac 76 ovim putem poziva svoje navijače da dođu i pruže podršku klubu u želji za novom pobedom.