Brodoremont
OFK Slatina
Hajduk Veljko
Goleada pored pruge i pravedan remi

Otvorena igra oba sastava na igralištu pored pruge, osam žutih kartona, šest efektnih pogodaka, po tri na obe strane i na kraju pravedan remi, mada da je pobeda pripala “romantičarima” sa Kraljevice, ili pak momcima iz Bele Palanke, svakako ne bi bila nezaslužena (3:3).

Gosti su poveli u 22. minutu pogotkom Stefana Miloševića, iz brze kontre, pored neoprezne domaće odbrane. Samo što su pošli sa centra centarfor Nemanja Jovanović je pobegao odbrani gostiju, a potom je sa ivice kaznenog prostora lobovao istrčalog golmana Nikolu Savića – 1:1

U nastavku posle ulaska u igru kapitena i iskusnog “motorina” Miloša Nikolića “romantičari” su zaigrali daleko bolje i za četiri minuta postigli su dva pogotka. Najpre je rezervista Vasko Manojlović, posle prodora po desnoj stranu doveo svoj tim u vođstvo od 2:1, a potom se u listu strelaca upisao i brzonogi napadač Lazar Konić, posle akcije Dušana Žikića i Nemanje Petrovića. U 83. minutu gosti golom Marka Nešića smanjuju prednost domaćina na 3:2, a dva minuta kasnije, posle prekršaja Marka Jelenkovića u svom kaznenom prostoru, iz opravdano dosuđenog penala (mada je pre toga bila sumljiva ofsajd pozicija), ofanzivni bek Đorđe Janković postavlja konačan rezultat ovog susreta – 3:3.

OFK 019 -  RAJKO MITIĆ 3:3 (1:1)

ZAJEČAR. Igralište kod spomenika “Ljubi Didiću”. Sudija: Marko Ćirić (Pirot), pomoćnici Anđela Velev i Predrag Tričković (Pirot). Strelci: N. Jovanović u 23, Manojlović u 75, Konić u 79. minutu za OFK 019, S. Milošević u 22, Nešić u 83 i Janković u 85. minutu (iz penala) za “Rajka Mitića”. Žuti kartoni: Konić, D. Jovanović, Jelenković (OFK 019), Dodić, Savić, Nešić, M. Vitonjak, Anđelković (“Rajko Mitić”).

OFK 019: Milan Nikolić, N. Petrović, Jelenković, P. Mladenović, D. Jovanović (Manojlović), Jonović (Miloš Nikolić), Konić, Bućin, N. Jovanović, N. Mladenović (Žikić), Pašić.
“RAJKO MITIĆ”: Savić, N. Milošević (Ilić), Janković, Dodić, M. Vitonjak, Živić, Nešić (Šabani), Anđelković, S. Milošević (Đorđević), J. Vitonjak, Mladenović.