Dunav
OFK Sinđelić
Nejaki Kablovi izgubili od OFK Topličanina

Miloš Janković postiže gol iz penala

Fudbaleri OFK Toplčanina iz Prokuplja su danas u duelu sa podmlađenim sastavom Kablova pobedili rezultatom 3:0 i osvojili nova tri boda koji im neće mnogo značiti jer će se od naredne sezone obe ekipe preseliti u niži rang takmičenja. U prvom poluvremenu vodila se izjednačena borba između dva šesnaesterca, a goste je u vođstvo u 41. minutu, iz opravdano dosuđenog jedanaesterca, doveo levokrilni napadač Miloš Janković.

U drugom delu prokupčani su bili bolji, a u 53. minutu Miloš Janković je svojim drugim pogotkom udvostručio prednost gostiju i poneo titulu “igrača utakmice”. Mladi Nemanja Kitić je četiri minuta pre kraja susreta “overio” pobedu OFK Topličanina. U 62. minutu u igru je ušao iskusni Ivan Kaličanin, koji je u jednom periodu sa puno uspeha branio boje zaječarskog Timoka. Ponovo je potvrdio da je majstor fudbala, a od malobrojne publike, koja je susret pratila sa spoljne strane ograđenog terena, nagrađen je burnim aplauzom.

KABLOVI - OFK TOPLIČANIN 0:3 (0:1)

ZAJEČAR: Igralište Kablova u naselju Kotlujevac. Sudija: Lazar Pršić (Kruševac), pomoćnici Milan Milenković (Niš) i Lazar Jovanović (Kruševac). Strelci: Miloš Janković u 41. i 53. minutu, Nemanja Kitić u 86. minutu. Žuti karton: Miljan Kitić (OFK Topličanin)

KABLOVI: Stanisavljević, P. Ilić, Veljković, Lazarević (Nikolić), Ljupković, Aleksić, Milosavljević (M. Ilić), Bonović, A. Ilić, Dimitrijević, Zlatković (Đurić).
OFK TOPLIČANIN: Đorđević (Krasić), Stanković (Kaličanin), Koprivica, Ilić, Stojić, M. Kitić, N. Kitić, Pavlović, Jovanović, Janković, Denić.