Vojvodina
0 0 pre 3 godine
2 komentara
Branke90
Na ragbi terenu u Starčevu koplja su ukrstili RK Dinamo 1954 i RK Rad. Gosti iz Beograda su odmah na početku utakmice stavili do znanja Pančevcima da su došli po svih 5 bodova. Već u 3. minutu Nemanja Stošić postiže esej za vođstvo 5-0. Miladin Živanov u 8. minutu povisuje na 10-0 nakon sjajnog prodora. Isti igrač postiže novi esej u 13. minutu, koji Nikola Stanković uspešno pretvara za 17-0. Građevinari drže visok ritam i već u 16. minutu preko Stevana Nikolića postižu novi esej. Stanković je ponovo precizan za 24-0. U 22. minutu je viđena jedna od lepših akcija na utakmici kada je Enes Isaki postigao esej, koji Stanković ponovo uspešno pretvara za 31-0. Potom upravo Stanković nakon solo prodora postiže esej, koji ovog puta Uroš Babić transformiše za 38-0. U 31. minutu u listu strelaca se upisuje i Lazar Tatomir koji postiže lep esej nakon odlične akcije. Do kraja poluvremena eseje postižu ponovo Enes Isaki i Stevan Nikolić, tako da se na odmor otišlo sa ubedljivim vođstvom gostiju iz Beograda 53-0. U drugom poluvremenu je tempo opao, ali Rad je nastavio u istom ritmu. U 46. minutu Nikolić postiže het trik nakon nezadrživog prodora. Babić je bio precizan za 60-0. U 49. minutu Vojin Karanović postiže novi esej koji Babić pretvara za 67-0. Nedogu zatim i Predrag Vraneš se upisuje u listu stralaca, Babić je ponovo siguran za 73-0. U tim trenucima domaći dolaze do daha i preuzimaju posed lopte. Međutim u 61. minutu, mlađni Tatomir ponovo postiže esej nakon odličnog prodora. Babić sigurnim šutem povisuje na 81-0. Isti igrač i u 66. minutu postiže esej nakon još jedne odlične akcije. Babić je ponovo siguran za 88-0. U tim trenucima je sevnula kontra Dinama koji se konačno oslobađa pritiska i preko Ivana Voštića postiže esej. Nikola Tatić uspešno pretvara esej za smanjenje rezltata na 88-7. Do kraja utakmice Marko Ristić postiže esej koji ponovo Babić transformiše za konačan rezultat 95-7. RK Dinamo 1954: Caran, Jokić, Ambruš, Ambruš, Pal, Dramicanin, Advigov,Hinic, Susa,Tatić 2, Dabić,Andjelković,Ivanovski,Vostić 5, Krkljuš,Adžić,Aleksić,Cvetanović,Gavrilović. RK Rad:Karanović 5,Trujkić, Vraneš 5,Pecanac, Nikolic 15, Ljubicic, Ristic 5, Joncic, Bozic, Stanković 13, Enes Isaki 10, Stosić 5, Živanov 10, Tatomir 15, Babić 12,Cosović,Kostadinović,Petrović,Pirković, Kapor, Stoiljković.