GFK Dubočica
Budućnost (P)
Pčinja
Meševo i naredne sezone u Srpskoj ligi "Istok"

Ekipa Meševa je u poslednjem kolu kod kuće dočekala ekipu Timočanina iz Knjaževca. Fudbaleri trenera Milana Nikolića je samo pobeda nad ekipom Timočanina osigurava da i dalji ostanak u srpskoligaskom društvu uz naravno prisluškivanje ostalih rezultata u Jagodini gde je gostovala ekipa Brzog Broda i u Trgovištu gde je Pčinja bila domaćin Hajduk Veljku iz Negotina.

Dobro su domaći igrači otvorili utakmicu u 4. minutu posle greške Zdravkovića, Đokić postiže gol za vođstvo domaćina. Stojanović je u 29. minutu se oprobao šutom iz daljine ali je njegov udarac završio pored stative gola gostiju. Mlada i dobra ekipa Timočanina koja je ovu utakmicu odigrala bez i jednog oštrog prekršaja što je za svaku pohvalu uspela je da šokira domaću ekipu u 36. minutu posle greške golmana Zdravkovića koji šut gostiju odbija ali niko od odbrabenih igrača ne otklanja opasnost, a Dragičević koristi poklon i postiže gol za 1:1. Do kraja poluvremena domaćin je imao šanse preko Živića koji je šutirao u 37. minutu pored gola i Pavlović na asistenciju Ristića.

Domaćin je u drugom poluvremenu krenuo agresivnije a Pavlović u 51. minutu veoma lepim šutom sa 20 metara pogađa za 2:1. Do kraj Živić je postigao treći gol za domaćina u 59. minutu a gosti preko Kocića u 61. minutu su ublažili poraz. Moram da pohvalim odličnog sudiju Savića koji je sa svojim pomoćnicima Kalezićem i Stojanovićem odlično odsudio ovu utakmicu, bez greške.

Meševo - Timočanin 3:2 (1:1)

Meševo- Stadion u Meševu. Gledalaca: 350. Sudija: Dušan Savić (Paraćin)8. Strelci: Đokić u 4, Pavlović u 51, Živić u 59. minutu za Meševo, Dragičević u 36, i Kocić u 61. za Timočanin. Igrač utakmice: Pavlović (Meševo).

Meševo: Mitić 5, Đokić 7 (Jovanović 6), Pavlović 8, B.Stojanović 7, Ristić 6,5 (Marković), Živić 6,5 (Slavković) Čolović 7, Majdevac 7, Dašić 7, Savić 7, Jević 7 (Vukojević).

Timočanin: Dišić 6,5, Milojković 6,5 (Sr.Randjelović 6,5), S.Stojanović 7, Zdravković 6 (Jovanović 6), I.Stojanović 7, St.Randjelović 6,5 (Mišić 6) Dragičević 7 (Minić), L.Petrović 6, Baltić 6, Kocić 7, D.Petrović 6 (Milošević).